Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg, hogy soha többé ne tetsszen meg egy férfi sem? Senkinél nincs esélyem úgyse, nem akarok többet szenvedni.

Figyelt kérdés
Be lehet ezt valahogy beszélni magamnak, hogy rájuk se nézzek? Már többször próbáltam, de aztán végül újra és újra megtetszik egy újabb pasi. És mindig az a vége hogy elutasítanak. Ronda vagyok elfogadtam már. De én nem bírok ki több elutasitást, annyira megalázó. :(
2012. nov. 19. 21:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
1000-szer is próbálkozhatnék, ez lenne belőle: "Bocs,nem vagy az esetem. Most nem akarok kapcsolatot (veled legalábbis nem gondolja magában a csaj). Egyelőre csak maradjunk barátok,és hátha kialakul több is.(Utána a büdös életben nem fogunk egymással kommunikálni,se az életben sem pedig neten,sehogysem, a csaj meg összejön mással).
2012. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Te ezt komolyan elhiszed? 500-ból egyet meg tudsz dugni tutira. Sőt lefogadom, hogy egy-két ocsmány nő meg is környékezett már.


Próbálkozz 500-szor. Amíg nem csináltad nem tudhatod. Egyékbént meg kár beléd a szót! Csak magadat okolhatod, hogy nem lépsz ki a helyzetedből! A te felelősséged, hogy jobbá teszed az életed vagy nem. A te döntésed, hogy félsz továbbra is, vagy pedig élsz.

2012. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Szerintem legyen önbizalmad. Nem lehetsz olyan csúnya, mert (sajnos) pont, hogy a (kívül-belül)ronda lányok a népszerűek... De ha gondolod küldj képet privibe és ha nagyon hátrányos kinézetű vagy tudok tanácsokat adni, hogyan legyél első látásra is megnyerő!:)


UI.: ezelőtt rám is mindenki azt mondta, hogy ronda vagyok az exbarátom szégyellt is.. Pedig a szomszédok, meg családtagok is mondják mindig, hogy milyen szép vagyok..:)

2012. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!