Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kavartam valakivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kavartam valakivel egy buliban (tánc és csók, több nem), akit látásból ismerek munkahelyemről/iskolámból, és szerintem ő is nagyjából tudja, hogy ki vagyok, akkor illik köszönnünk egymásnak?

Figyelt kérdés

Én köszönnék neki, de ő nem igazán mutatja ugyanezt.Arra lennék kíváncsi, hogy ilyen után mi az általános folytatás (és itt most csak arra gondolok, hogy úgy teszünk, mintha nem történt volna semmi, vagy azért egy hello belefér, ha szembe jön az épületben?)

L



2012. nov. 20. 18:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utsó szeretlek ^^:D Látod ilyen felfogása van egy épp embernek aki nem követi a mai szánalom divatot ...
2012. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én elvárnám, mert én is úgy gondolom, hogy köszönnie kellene, de mikor nem voltam biztos, hogy ő köszön-e nekem (amiben még mindig nem vagyok biztos), gondoltam, hogy majd valaki ír hasonló szituációról, tapasztalatot. Egyébként, ha lenne egy újabb esélyem, nem biztos, hogy újra megtenném ugyanezt. Igazad van, utolsó előtti.
2012. nov. 24. 21:18
 13/13 anonim ***** válasza:
már nem azért, de ha ő nem köszön, akkor ő egy tahó. ugyanis, a férfinak kéne eleve először köszönnie, főleg, ha már csókolóztak is. ha meg látásból ismered, akkor amúgy is köszönhettek egymásnak, csókolózás nélkül is...de utóbbival meg pláne. de igazából neki kéne kezdenie.
2012. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!