Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan is lehetne önbizalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is lehetne önbizalma egy férfinak, ha minden adu a nők kezében van?

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy beszélgettem egy lánnyal és mikor szóba került az önbizalom, akkor bevallottam, hogy nekem nincs, nem is tudom, mi az. Ezt képletesen értettem persze és a beszélgetésünk tét nélküli volt.

Csodálkozott erősen, én meg azon csodálkoztam, hogy mit talál ezen olyan furának. Itt az oldalon és az életben is mindenki nyomja a szöveget az önbizalomról, mint ami a férfi életének a velejárója, de miért is?

Ha jobban belegondolunk, az, hogy önmagában hímneműnek születik valaki, még nem jelent semmit, vagy akár kifejezetten hátrányos is.Ha valaki nem kiemelkedő valamiben és nem rendelkezik kiterjedt szociális körrel, akkor eláshatja magát. Ha körülnézek, azt látom, hogy még az a lány is, aki max. átlagos vagy akár még rosszabb;amennyiben nem antiszociális, embertaszító; több udvarlóval is büszkélkedhet. Nekem az a feladatom, hogy kiterítve minden lapomat megpróbáljam meggyőzni őt, hogy én vagyok neki a legmegfelelőbb választás, eközben kicsit sem szabad, hogy zavarjon mások egyidejű nyomulása.

ha csak úgy szexet akar valamelyikük, azt is nyugodtan megteheti, extra tudás nélkül, míg egy férfinak bizonyítania kell, hogy bárki is megadja neki a jogot, hogy megtehesse ezt. Ennek hiányában marad a fizetés, ami rendkívül megalázó egy fiatal férfinek.

Tehát minden adu odaát van és csak reménykedni lehet abban, hogy sikerül a dolog, ami akár hosszú évekbe is beletelhet.

akkor viszont mitől legyen önbizalma valakinek, akinek egyetlen ütőkártyája sincs?



2012. nov. 20. 22:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Akinek rossza lapja, az blöfföl!
2012. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

A reménytől. Amíg élünk, remélünk ugye.

Sajnos jobb ötletem nekem sincs, rengetegszer akartam már feladni én is, de még mindig kitartok..

2012. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Komolyan már, írtam erről máshol is, hogy ez nem így van, ez az egész nem így van. Rosszul látod haver....24F
2012. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Most ásd el magad :-P

Minden adu a férfi kezében van :-) Csak vannak olyan kishitűek - mint te is - akik még a nyerő lapokat is képesek eldobni, mert nem látnak az orruknál tovább :-P

2012. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Minden adu a férfi kezében van, ha jól néz ki. Ha nem néz ki jól, nincs adu.
2012. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 szamóca.. ***** válasza:
75%

az első ami eszembe jutott: "sza.r az élet"

amúgy nem feltétlen van igazad. önbizalom, az kell. vagy legalább jól kell álcáznod, különben a másikat választjuk.

kiélezted a leírásod arra, hogy minden adu nálunk van, és szegény ti... igen, ez is egy nézőpont. az én szememben meg nehéz ám az udvarlókkal is, nehéz választani, nehéz nemet mondani, nehéz felhívni a figyelmét ha épp bamba... és nehéz mindig frissen epilált lábbal magassarkúban tipegni. és nehéz felfogni, hogy akit választottál mégiscsak egy seggarc, és nehéz mindig egy lépéssel előttetek járni úgy, hogy ezt ne vegyétek észre.

dehát...

sz.ar az élet.

2012. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
73%
Atya úr isten,te miről beszélsz ember?Nem istenekkel akarsz csatába szállni,csak egy csajt felszedni,szedd már össze magad,és légy férfi.Mint én.
2012. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

már miért lenne ott minden adu? egy egészséges nőnek legalább annyira férfire van szüksége mint a férfinak nőre! ez a férfi-nő közti kapcsolat-keresés egy kur*va nagy játék: meg kell tanulni játszani, persze csak ha nyerni akarsz. mondjuk egyet kell értsek, hogy a nőknek sokkal könnyebb, de hát ez van! alkalmazkodni kell, vagy elpusztulni.

25F

2012. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Emlékeztetlek titeket, hogy a nők a férfiak 80%-át rondának tartják és csak a maradék 20%-kal kezdenek bármit a "maradjunk barátok"-on kívül......
2012. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Én szeretek férfi lenni. Erősebb vagyok, magabiztosabb, nyugodtan mászkálhatok az éjszakában, vagy mehetek külföldre egyedül, mindenhol meg tudom oldani, hogy ellegyek. Állásokba is könnyebben felvesznek, legalábbis olyanra, ahol döntéseket kell hozni, esetleg irányítani kell.


Egy nő olyan gyámoltalan.. Persze ez is bír egyfajta bájjal, ami kiadja a tökéletes végeredményt: férfi és nő együtt az igazi.

2012. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!