Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan is lehetne önbizalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is lehetne önbizalma egy férfinak, ha minden adu a nők kezében van?

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy beszélgettem egy lánnyal és mikor szóba került az önbizalom, akkor bevallottam, hogy nekem nincs, nem is tudom, mi az. Ezt képletesen értettem persze és a beszélgetésünk tét nélküli volt.

Csodálkozott erősen, én meg azon csodálkoztam, hogy mit talál ezen olyan furának. Itt az oldalon és az életben is mindenki nyomja a szöveget az önbizalomról, mint ami a férfi életének a velejárója, de miért is?

Ha jobban belegondolunk, az, hogy önmagában hímneműnek születik valaki, még nem jelent semmit, vagy akár kifejezetten hátrányos is.Ha valaki nem kiemelkedő valamiben és nem rendelkezik kiterjedt szociális körrel, akkor eláshatja magát. Ha körülnézek, azt látom, hogy még az a lány is, aki max. átlagos vagy akár még rosszabb;amennyiben nem antiszociális, embertaszító; több udvarlóval is büszkélkedhet. Nekem az a feladatom, hogy kiterítve minden lapomat megpróbáljam meggyőzni őt, hogy én vagyok neki a legmegfelelőbb választás, eközben kicsit sem szabad, hogy zavarjon mások egyidejű nyomulása.

ha csak úgy szexet akar valamelyikük, azt is nyugodtan megteheti, extra tudás nélkül, míg egy férfinak bizonyítania kell, hogy bárki is megadja neki a jogot, hogy megtehesse ezt. Ennek hiányában marad a fizetés, ami rendkívül megalázó egy fiatal férfinek.

Tehát minden adu odaát van és csak reménykedni lehet abban, hogy sikerül a dolog, ami akár hosszú évekbe is beletelhet.

akkor viszont mitől legyen önbizalma valakinek, akinek egyetlen ütőkártyája sincs?



2012. nov. 20. 22:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint,próbálom szebben,hátha felfogod:Nem lehetetlenség odamenni egy csajhoz,csak gyáva vagy,és kifogásokat gyártasz saját magadnak.Én nap mint nap csajozok,vannak sikereim is,de nem mindig.Ha cselekvés helyett kényelmesen mondogatod magadnak,hogy lehetetlen,addig számodra az is marad.Komprende?
2012. nov. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Ez már egy korrekt válasz volt. Nem nagyon voltak jó tapasztalataim az elmúlt időszakban. Ahol élek, ott elég zárkózottak az emberek. De remélhetőleg hamarosan elköltözöm innen.

Egyébként nem vagyok egyedül, sok más embernek is vannak ilyen problémái. Ez némileg vígasztal.

2012. nov. 21. 01:34
 33/34 anonim ***** válasza:
Érdekes,engem pont hogy elszomorít.Ez nem épp normális életvitel és felfogás.A gyáváknak nincs hazája,ahogy a mondás is tartja.Én lehet hogy kövérecske vagyok,csúnya is,bár jobban hangzik a karakteres megnevezés...Sőt,gazdag sem vagyok,de attól még nem félek,max mi bajom lehet?Aki normális,azon messziről látszik.De ha az itteni irogatásba fektetett energiát csajozásra töltötted volna,már lenne látszata.
2012. nov. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Bocs öreg, de akkor lúzer vagy, mint ide Lacháza...


Férfinek lenni sokkal jobb, csakhát tudni kell, hogy adod elő magad:

1. Legyen valami amiben jó vagy, tök mindegy, hogy a munkád, a hobbid vagy akármi más...valami kell amire büszke vagy! E nélkül nem lesz önbizalom.

2. Kicsit sportolj, öltözködj normálisan. Ez nagyon sokat segít! Az első benyomás borzasztó fontos!

3. Legyen önbizalmad! Menj oda csajokhoz, 5-höz, 10-hez, és add elő magad, hívd randira...akkor is ha nem ő a nagy Ő! Ez nagyon fontos, hogy építsd az őnbizalmad.


Ezután kvázi 10-ből 8 csajt meg fogsz kapni, és legalább egy randi meg lesz, ott viszont már vállogathatsz!

2012. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!