Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan is lehetne önbizalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is lehetne önbizalma egy férfinak, ha minden adu a nők kezében van?

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy beszélgettem egy lánnyal és mikor szóba került az önbizalom, akkor bevallottam, hogy nekem nincs, nem is tudom, mi az. Ezt képletesen értettem persze és a beszélgetésünk tét nélküli volt.

Csodálkozott erősen, én meg azon csodálkoztam, hogy mit talál ezen olyan furának. Itt az oldalon és az életben is mindenki nyomja a szöveget az önbizalomról, mint ami a férfi életének a velejárója, de miért is?

Ha jobban belegondolunk, az, hogy önmagában hímneműnek születik valaki, még nem jelent semmit, vagy akár kifejezetten hátrányos is.Ha valaki nem kiemelkedő valamiben és nem rendelkezik kiterjedt szociális körrel, akkor eláshatja magát. Ha körülnézek, azt látom, hogy még az a lány is, aki max. átlagos vagy akár még rosszabb;amennyiben nem antiszociális, embertaszító; több udvarlóval is büszkélkedhet. Nekem az a feladatom, hogy kiterítve minden lapomat megpróbáljam meggyőzni őt, hogy én vagyok neki a legmegfelelőbb választás, eközben kicsit sem szabad, hogy zavarjon mások egyidejű nyomulása.

ha csak úgy szexet akar valamelyikük, azt is nyugodtan megteheti, extra tudás nélkül, míg egy férfinak bizonyítania kell, hogy bárki is megadja neki a jogot, hogy megtehesse ezt. Ennek hiányában marad a fizetés, ami rendkívül megalázó egy fiatal férfinek.

Tehát minden adu odaát van és csak reménykedni lehet abban, hogy sikerül a dolog, ami akár hosszú évekbe is beletelhet.

akkor viszont mitől legyen önbizalma valakinek, akinek egyetlen ütőkártyája sincs?



2012. nov. 20. 22:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

"Ha van értelem a fejében és tartása, akkor nem csak a puncit látják majd benne!"


Jaj, hát a nőknek olyan nem kell, csak barátnak.


Szamóca koncepciója azért nem jó, mert azzal csak még feljebb tornázódnának a nők igényei, nem segít az senkin.


Tehát sokan próbálkoznak a nőknél? Akkor mégiscsak náluk van az adu, ez olyan, mint amikor a munkáltatókhoz befut napi többezer önéletrajz, peeeeersze, hogy a 3 diplomás, nyelveket beszélő munkaerőt akarják foglalkoztatni 100 ezer nettóért 12 órában :) Aztán ha nagy kegyesen felveszik, terrorizálhatják, hogy úgyis találunk helyetted 20 másikat, úgyhogy vigyázzál magadra.....

2012. nov. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nem tudok kártyázni,szóval ha adu van nálam azt se veszem észre.:D
2012. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
21/F
2012. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Helike, azt a mondatomat félreértetted. A lányra értettem, hogy ha van értelem a fejében, akkor nemcsak szexre kell.


Ami viszont a munkahelyes hasonlatodat illeti, telibe találtál. Volt olyan barátnőm, aki egy-két veszekedésünk alkalmával a fejemhez is vágta, hogy lenne helyettem egy tucat fickó is, ha akarná. Én ugyanezt fordítva már közel sem mondhattam el magamról.

2012. nov. 20. 23:24
 25/34 anonim ***** válasza:

Volt már barátnőd? Akkor sokak szemében isten vagy :)


Igen, félreértettem, furcsa lett volna az "értelem", mint tulajdonság a nőkre kivetítve. Akikre te gondolsz, azoknak is ugyanazok a pasik kellenek, mint a többinek, holott előre borítékolható, hogy ki fogja őt a pasi használni, mert könnyen talál magának másik nőt. Emiatt van idézőjelben az értelem, ugyanis az az ért igéből képződik, tehát felfogja (megérti), hogy ha a külső szerint választ, akkor póruljár. De nem érti meg, emiatt nem illik bele az értelem definíciójába.

2012. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Igen, Helike, nagyjából. Amikor írta az egyik válaszoló, hogy a másik oldalnak sem könnyű, mert pl. kit válasszon vagy amikor pont egy olyat választ, aki a lehető legrosszabb, nos arra azt mondom, hogy irigylem a problémáját.

Most nyáron egy üdülőhelyen dolgoztam, a szobatársam egy ideig egy 17 éves szőke csaj volt. Szépnek szép, viszont agyilag nulla, sokszor úgy kellett neki elmagyaráznom, hogy éppen miről beszélek. Viszont rajzottak körülötte a helybeli fickók. És neki ezért semmit nem kellett letenni az asztalra.Most erre mit mondjon az ember?

Egy lány lehet szerencsétlenke, csendes, akkor is azt mondják rá, "milyen aranyos!" Egy fiútól még egy átlagos viselkedés is már lúzerségnek számít, nem kell makognod, összefordított lábfejekkel állnod egyáltalán, már akkor is megbélyegeznek. Vagy pl. 25-30 évesen "illik" egy saját kocsival rendelkezned. ha nem, akkor is egy senki vagy. Akkor most mondjam azt, hogy rendszeres használat esetén egy autó havi 35-40 000-be is belekerülhet? Miközben a magyar családok kb. felének nincs már autója emiatt. De egy lánynak mégis jogában áll ilyet elvárni a másiktól és senki nem rángatja le a földre. Cserébe viszont egy férfi nem várhatja el a nőtől, hogy annak legyen saját autója.

Ez egy példa volt a sok közül.

2012. nov. 20. 23:58
 27/34 A kérdező kommentje:

Még valami.

Hallottam olyan biztonsági őrről, aki nem félne lépni, ha rablótámadás érné a pénzintézetét. Viszont a csajozástól, egy nő megszólításától meg retteg. És ez nem is csoda. Ha támadás esetén cselekszik, akkor mindenképpen egy hős lesz, megveregetik a vállát.

De ha tegyük fel, az illető csajszinak éppen olyan napja/kedve van vagy csak egyszerűen egy szívtelen perszóna, akkor csúnyán megalázhatja és lejárathatja a tagot. És ha valaki ezt kívülről látja, annak az jön le, hogy hiába egy jó kiállású, sportos fickó, akkor is csak egy balfarok. Egy férfinak ez megsemmisítő érzés!

Ennyit arról, hogy olyan semmiség lenne ez a dolog.

2012. nov. 21. 00:24
 28/34 anonim ***** válasza:
Pedig b@szod,marha egyszerű,könnyű dolog ez,és azért vagy te is ennyire szánalmas,mert magyarázatot keresel arra ,hogy miért nem a te hibád(pedig az).Kb 1 éve látogatom ezt az oldalat,és benne vagy a top 3 balf@szban,gratula.
2012. nov. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Beszóláson kívül mást tudsz? Akkor írd le vagy maradj csendben!
2012. nov. 21. 01:05
 30/34 A kérdező kommentje:

És még így sem irigylem a nőket, amilyen gáz barátja van a legtöbbjének.


Egyébként ez a mondat mindent megmagyaráz. ŐK azok, akik választanak, senki nem fog pisztolycsövet a fejükhöz. És ha ilyen palijuk van, akkor az az ő hibájuk.

2012. nov. 21. 01:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!