Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mire gondoltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mire gondoltatok volna hasonló szituációban? Szimpatikus lehetek a csajnak?

Figyelt kérdés
Ma ért egy kellemes meglepetés, a munkahelyemre bejött egy általam látásból ismert nő (hivatalos ügyben), és vele egy lány, akit most láttam először. Jelen volt egy idősebb kolléganőm is, így négyesben beszélgettünk, bár a csaj ritkán szólalt meg, inkább csak figyelt, vagy a szőnyeget nézte. A kolléganője egyszer kiment, az én kolléganőm meg mással kezdett foglalkozni, így a csaj hozzám fordult, és azt mondta, hogy "olyan ismerősnek tűnsz, nem X suliba jártál?". Mondtam, hogy de. Kérdezte, hogy nem voltam-e osztálytársa X. Y.-nak (egy srácnak), mire megjegyeztem, hogy nem, de a srác bátyját ismerem, vele évfolyamtársak voltunk. Aztán azt mondta a csaj, hogy "végül is mindegy, engedd meg, hogy bemutatkozzak", és mondta a nevét, én is az enyémet, és kezet fogtunk. Aztán kiderült, hogy ismeri az egyik volt gimis osztálytársamat. Kicsit furcsa volt számomra a helyzet, ilyesmi még nem nagyon fordult velem elő. Nem akarom túlértékelni a dolgot, de nem sűrűn szoktak megszólítani a lányok, beszélgetésre sem nagyon. Úgy gondolom, hogy ha nagyon ellenszenves lettem volna neki, akkor nem érdeklődött volna. Ti hogy látjátok a helyzetet, szerintetek lehetséges, hogy valamennyire rokonszenves voltam neki? És mennyire szokták a lányok kezdeni a bemutatkozást? Lehet, hogy hülyeségeket kérdezek, de kíváncsi vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. nov. 13. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán csak meg akarta törni a kínos csendet. Nekem ha tetszettél volna nem a szőnyeget bámulom végig.
2012. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem végig a szőnyeget bámulta, közben minket is nézett, rám is figyelt, ha mondtam valamit, én is néztem őt is, szóval ennyire azért nem volt sarkított a dolog. Ráadásul kínos csend se volt, én az én kolléganőmmel váltottam még pár szót, mire ő is "akcióba lendült". Vagyis nem volt olyan, hogy kukán ott állunk percekig, és valamelyikünk csak azért szólal meg, hogy mondjon valamit.
2012. nov. 13. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, fiu -lany felallasban a lanynak illik kezet nyujtani. ha te nyujtottal volna, akkor bunko lennel
2012. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Háááát... Manapság nagyrészt amúgy is a bunkók a menők. :) Egyébként nem akarom elbagatellizálni a dolgot, de szerintem ezekkel az illemszabályokkal az emberek zöme amúgy sincs tisztában, és elég sok minden képlékeny ezen a téren is. Másrészt meg mi van akkor, ha én szeretnék megismerkedni egy lánnyal, akkor is várjak arra, hogy majd ő nyújtja a kezét, és bemutatkozik?
2012. nov. 13. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, várj! persze attól még hozzászólhatsz. És ha ő úgy gondolja, akkor kezet nyújt. Ebből legalább (egy normális nőnél) leszűröd, hogy szimpatikus vagy-e neki. Egyébként a te esetedben mivel ő szólt hozzád, mert tényleg ismerős voltál neki. Nem feltételn, hogy beléd szeretet, vagy hogy tetszel neki. De a szimpátia meg van szerintem!
2012. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ebből azért nem vonnék le messzemenő következtetéseket, csak annyit, hogy a csaj jól szocializált, érzékelte, hogy "kettesben" maradtatok és kommunikációt kezdeményezett, majd bemutatkozott. Ez teljesen kulturált viselkedés, semmi több.

Hasonló szituációban én is így viselkednék, de ez nem jelentené azt, hogy tetszik az illető. Ha neked tetszik a csaj, akkor kezdeményezz te, ne várd meg, hogy rád ugorjon... :)

Mindenesetre annyit már tudsz róla, hogy "volt gyerekszobája". :)

2012. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt azért tudom, hogy a "tetszés" és a "szimpátia" nem ugyanaz, nem is feltétlenül gondoltam arra, hogy tetszenék neki, csak arra voltam kíváncsi, hogy ilyen esetekben felmerülhet-e a szimpátia. Vagyis hogy ha mondjuk ellenszenves valakinek a másik ember, akkor (szerintem) valószínűleg nem nagyon fog kommunikációt kezdeményezni vele. Jó, mondjuk itt nyilván meg akarta tudni azt is, hogy az vagyok-e, akinek gondol, mert ismerősnek tűntem a számára. Azt viszont nem tudom, hogy mikor fogunk megint személyesen találkozni. Egyébként köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2012. nov. 14. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!