Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen lefeküdtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen lefeküdtem egy barátommal. Most mit kéne tennem? 18/L

Figyelt kérdés
Már nem voltam szűz, volt egy barátom aki csúnyán átvert és kihasznàlt, de még mindig őt szeretem. Aszokásos csapattal elmentünk bulizni, és most életemben először annyira magam alatt voltam hogy ittam. Halványan de emlékszem hogy egy haverommal lefeküdtem. Ő józan volt. Annyira rosszul érzem most magam amiért valaki olyannal tettem ezt akibe nem vagyok szerelmes, mintha valami útszéli lennék... A haveromra is haragszom amiért kihasználta a helyzetet, nem bírok a szemébe nézni.... Mit csináljak vagy mit kéne mondanom? Ettől már elítélnétek?
2012. nov. 21. 19:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki vele józanon is, hátha jó volt.
2012. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem szerelemből szexeltél, nem vagy útszéli. A haveroddal esetleg elbeszélgethetnél, hogy nem volt szép tőle az állapotodat kihasználni. Magadat meg ne hibáztasd, elvégre magányos voltál, ittál, gond nem lett belőle, és ettől nem leszel ribanc sem, és nem is te vagy az első, akivel előfordul ilyen. Fogd fel egy könnyű kis afférnak, kalandnak. Legközelebb azonban figyelj oda.
2012. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó volt,akkor semmi gond ezzel szerintem.Nem tudom a fiút okolni ha kihasználta a lehetőséget,én is azt tettem volna a helyében,végül is nem leitatás volt és nem is erőszak.
2012. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ennyire komolyan venni neked se. Írtad, hogy neki csak annyi ez, hogy megvolt egy havercsaj, de neked több. Ne legyen több, állj hozzá lazán, mert hiába gyötröd magad, ezen nem lehet már változtatni.

És szerintem kár lenne leszidnod, elvégre nem az ő hibája. Csak tanulj belőle, legközelebb legyél sokkal meggondoltabb, és ezt meg ne parázd túl, tényleg felesleges.

2012. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 J0keer ***** válasza:
100%
nekem miért nincs ilyen ismerőseim...
2012. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezekután mégis mit tehetnél? Tanulj belőle.
2012. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Jennifer Ketrin válasza:
Nem ítèlünk el, csak tanuld meg, hogy máskor egy bizonyos határig tegnap
2015. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!