Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Nagyon ciki, hogy mikor nevetek valamin, folyni kezdenek a könnyeim? Ez is olyan idegesítő dolog?

Figyelt kérdés
A baráti körünkben van egy srác, aki tetszik, és mivel sokszor jó nálunk a hangulat, gyakran úgy elkezdek nevetni, hogy patakokban kezdenek folyni a könnyeim. Ez mennyire idegesítő? Próbáltam leszoktatni magam róla, meg nem nevetni annyira, de nem megy. Egyáltalán mitől van ez? A többi ember olyan diszkréten tud nevetni, én meg...
2012. nov. 21. 19:47
1 2
 11/11 Hanariko ***** válasza:
Nem értem mi bajod ezzel, sőt szerintem a retardált fókás csapkodással sincs baj. Legalább látszik, hogy valódi nevetés, Ezt tényleg nem lehet megjátszani. Föl nem foghatom mi lehet ezen idegesítő. Ha mondjuk téged zavar a smink miatt az egy dolog, de hogy mást IDEGESÍTENE? Kizártnak tartom.
2012. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!