Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéli el mindenki azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítéli el mindenki azt, aki 18-20 évesen gyereket vállal?!

Figyelt kérdés
Nemrég találkoztam egy ilyen esettel itt a gyk-n, egy 17 éves lány segítséget kért, hogy hogy mondja el a szüleinek, hogy teherbe esett. Azonnal jöttek a gyűlölködő kommentek, hogy mekkora r'banc, meg hogy menjen abortuszra. Régen ilyen idősen szinte minden 2. nőnek volt már gyereke. Tudom, hogy a mai világban már 40 éves kor fölött divat szülni, előtte még ,,élni" kell, de ha valaki ezt esetleg nem így gondolja, azt miért kell elítélni azonnal? :( Védekezés mellett is teherbe lehet esni, nem értem miért kell kígyót-békát kiabálni arra, aki ilyen estben megtartja a gyermeket.
2012. nov. 21. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
azokat szoktuk elítélni, akik nem szeretnének gyereket és becsúszott. és akik ide jönnek rinyálni, azok általában azért esnek teherbe, mert nem tudják, hogy a mony végéből elélvezéskor ge.ci jön ki, amitől teherbe lehet esni.
2012. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt ítélem el, hogy valaki tudatosan fiatalon (18-20 évesen) gyereket vállal, hanem azt akinek csak úgy becsúszik, aztán mindegy alapon "fölneveli".
2012. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:
100%
2.-al értek egyet!
2012. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod :),embere válogatja.Én is 19- évesen lettem édesanya amit nem bántam meg,de rengeteg dolog kimaradt az életembõl emiatt.Amit 36- évesen lehetetlen pótolni.Személy szerint nem ítélek el senkit a korai anyaság miatt.
2012. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos ilyen világban élünk. Egy rész azért mert a romák, azok akik tizenévesen gyereket potyogtatnak nekünk magyaroknak a nyakára.. másik dolog az, hogy egy ember tizennyolc-tizenkilenc éves korára járja ki kozépiskolát. Még nem lesz munkahelye sem, és akkor ki tartja majd el? Nem magának, hanem a szülőknek szüli meg agyereket. Mivel gyereke van,már nem is fog tudni annyira elhelyezkedni. Sajnos, a mai nők harminc év felett szülnek gyereket, de nemcsak azért mert hogy éljenek, hanem mert akkora lesz olyan anyagi helyzet hogy felnevelhessenek egy babát. Én abortusz ellenes vagyok abszolút. Szerintem nem kell azért megolni a magzatot mert ő nem tehet erről. Azért véleménykednek így az ilyen fiatalokról az emberek,mert azt hiszik ha védekeznek száz százalékosan biztonságban vannak..
2012. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Régen ilyen idősen szinte minden 2. nőnek volt már gyereke. Tudom, hogy a mai világban már 40 éves kor fölött divat szülni, előtte még ,,élni" kell, de ha valaki ezt esetleg nem így gondolja, azt miért kell elítélni azonnal?"


Igen, a kulcsszó, hogy régen. Nem azért akad ki mindeni, mert 40 éves korig élni kell, ráadásul afelett már elég kockázatos szülni. A gond azzal van, hogy egy 17-18 éves fiatal nem képes felnevelni egy gyereket, mivel nem, hogy jól fizető állása, de még érettségije sincs, így max. valami szar alkalmi melót tud elvállalni. Nincs meg a megfelelő anyagi háttér és a kellő érettség sem, hogy normálisan felneveljenek egy gyereket, mert gondolom nem a nagyszülőknek szülik meg őket.

És az is igaz sajnos, hogyha nem Kolompár vagy Lakatos a vezeték neved, akkor bizony nem fognak pumpolni pénzzel.

2012. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
17-18 ÉVESEN GYEREKET VÁLALNI EGY HÖLGYNEK NAGY FELELÖTLENSÉG MINDENFÉLE SZEMPONTBOL!HISZ ILYEN IDŐSEN MÉG AZ ANYUKA IS GYEREK!
2012. nov. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!