Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h a korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h a korombeli lányok/srácok szinte minden este a bulikban rohadnak, isznak, cigiznek, pipáznak, stb mindenki jácca a 'menő gyereket'?

Figyelt kérdés
Én nem vok rossz srác (mármint kinézet, jellem, kor:16) de egyátalán nem vonz se a cigi se a buli...úgygondolom ha 5-10 év múlva lesznek még 'normális' emberek, én azok közé akarok majd tartozni. Ki fogja ezt értékelni a mai világban? meg azt h tisztességes ember vagyok/ leszek... én korosztályomba inkább ezek cikinek számítanak...
2010. aug. 15. 22:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

kit érdekelnek.

magadnak felelj meg ne ezeknek a ratyiknak

2010. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Most cikinek számítasz, később nem fogsz :) Nyugi, majd ha elkerülsz egyetemre, főiskolára ott már másképpen néznek az emberekre.
2010. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek. Alapítsunk klubbot XD

Nem kell rágörcsölni, azért vannak jó fejek, lányba is fiúba is.


egy másik 16/f

2010. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

deeee egyszerűen utálom azt h minden haverom minden nap bulizni jár...:@

klub?

OK:)

2010. aug. 15. 23:01
 5/26 anonim ***** válasza:
37%

hoppá! egy meg nem értett irigy emberke.

képzeld a te szüleid is régen biztosan ittak cigiztek csajoztak pasiztak, kiélték magukat.

2010. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%
egyetemen így nem lesznek barátaid.
2010. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
van barátnőm...de engem akkor se vonzanak ezek a szarok...nemvok irigy én senkire...nem a buliba fogom elverni a pénzem:)
2010. aug. 15. 23:03
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem a francokat nem. Soha nem függött attól semmi, hogy ki bulizik és ki nem. Én például egyszer sem voltam még a többiekkel mert nem értem rá egyszer sem (nem elsőéves vagyok pedig) mégis tele vagyok barátokkal, szóval semmi hátrányod nem lesz belőle!
2010. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
kiélés??? ez már régen nem erről szól...hanem a menőzésről, a bebaszásról...én focimeccsen élem ki magam vagy otthon...-.-
2010. aug. 15. 23:04
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
figyelj nemkell minden héten menni,de azért néha ráfér mindenkire...addig menj,amíg fiatal vagy..amúgy én se cigiztem sose,még ha menő,akkor se,nemis próbáltam,mert leszartam
2010. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!