Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nevezheti magát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nevezheti magát egy férfi (? ) félénknek?

Figyelt kérdés

Félénk, félénk, meglátom egy férfi kérdésénél, hogy félénk, masszív szánalmat kezdek érezni iránta.


"Én egy 22 éves félénk fiú vagyok" és hasonlókra gondolok. Úgy hiszik ez nem egy hatalmas negatív tulajdonság?

Kb. annyira taszító egy lánynak, mintha azt mondaná, hogy "hetente egyszer fürdök".


2012. nov. 21. 22:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Elhiheted hogy ő sem "menőzésből" írja.

Ez egy név nélküli oldal, pont azért van, hogy az ember őszintén tudjon beszélni a problémáiról.

2012. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hahh mintha nem hetente egyszer fürödnék:)
2012. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
16%
gondolom az ilyen srácokat apa-férfipélda nélkül,nők nevelik fel,ezért nem tudják,hogy egy férfi ilyet nem ír-mond soha.
2012. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ne mond már hogy olyan durva a heti egyszeri fürdés:)
2012. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

De nem úgy, maga a félénk tulajdonság. Ők az életben is úgy állítják be magukat, hogy "jaaaj, én egy félénk fiú vagyok, jaaj, leesett egy falevél, húú de megijedtem".


Így sosem fogják vonzónak találni őket a nők. Semmi férfiasság nincs a félénkségben.

2012. nov. 21. 22:50
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

"Így sosem fogják vonzónak találni őket a nők. Semmi férfiasság nincs a félénkségben."


Akkor mitől fogják vonzónak találni? Definiáld már el mit értesz a "férfiasság" alatt!

2012. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát ha neked ez nem jön alapból, akkor írhatok akármekkora regényt, úgysem fogod megérteni.
2012. nov. 21. 22:56
 8/27 anonim ***** válasza:
Mit csináljon, csórikám? Ha egyszer félénk. :D Tényleg nem a legvonzóbb tulajdonság egy pasinál, de nem lehet könnyű leküzdeni.
2012. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Pff...
2012. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"Hát ha neked ez nem jön alapból, akkor írhatok akármekkora regényt, úgysem fogod megérteni."


Hát nem jön le alapból! Mert a nőknél szinte személyenként változik, hogy mit értenek ezalatt.

2012. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!