Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg az a legfontosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg az a legfontosabb, hogy egy csajnak nagy legyen a melle és kerek a segge?! .

Figyelt kérdés

Annyi korombeki srác van,akinek szinte csak a külső számít.

Én sem vagyok csúnya,de mondjuk nincs nagy mellem.

Számít egyáltalán nektek ,hogyha egy lány okos,értelmes?



2012. nov. 21. 23:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"Tényleg az a legfontosabb, hogy egy csajnak nagy legyen a melle és kerek a segge?" Nem.


"Számít egyáltalán nektek, hogyha egy lány okos, értelmes?" Mi az hogy! Nagyon is!

2012. nov. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
jó ,de rád nézz egy ember nem vágja egyből a belső tulajdonságaid amúgy nekem nem a méret a lényeg hanem legyen formás.
2012. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Sajnos sok olyan pasi van ,akit csak a külső érdekel.

Nekem is kicsi a cicim.

De az olyan pasik meg akik nem a mellméretet nézik ,közöttük meg sok az olyan aki csak a szexre hajt,és aztán dob. Nehéz találni emiatt pasit aki kedves,hűséges,aranyos lány keres.

2012. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

ha szép az arcod (nagyjából) akkor már öröm rád nézni :)

F19

2012. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Bogi,

Itt vagyok. 1 már van is:)Nem igazán vonzanak a nagy mellü, kimázolt münök, akitöl megilyedsz, ha meglátod smink nélkül.

szerintem sokkal, fontosabb az , hogy ha ránézek valaki, az az arca alapján, szimpatikus legyen.

2012. nov. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Nálam péládul szart se számít,hogy okos, értelmes. Ez egy plussz pont, de nem kell túlzásokba esni.Még nagyon öntudatára ébredne, és a fejemre szarna! Legyen közepesen okos. Az pont jó. Az kell, hogy nagy feszes kerek feneke, csípője legyen, mert attól nő a nő. A mellméret is olyan,hogy jó ha van, közepeset szeretem. Nagy sem kizáró ok. Kicsi mell az már elég hatalmas hátrány, de ha egyébként százas a nő, akkor szemet hunyok felette. Tudojátok, olyna ez mint férfiaknál a kopaszodás. Ha egyébként jóvagy, akkor szemet hunynak felette. Ha nem ,akkor még inkább levesz belőle. Na a kismell is ilyen. Az a baj vele, hogy akárhogy is akarnám ,nem akad a p öcs közé. Olyan mintha egy alföldet akarnák hágni. Egyszerűen nem szorítja oda semmi a farkam! Az ilyennel az a baj,hogy felejtős a mellszex. De viszont a kismell meg egy fokkal jobb, mint a szilikonmell, mert az a legalja!
2012. nov. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem számít...barátnőmnek gyakorlatilag semmi melle nincs mégis mindennél jobban szeretem
2012. nov. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ne legyünk álszentek, tény, hogy sok pasi és sok nő szinte csak külsőre megy, és az alapján húúúúú de beleszeret a másikba... Ezek a kapcsolatok aztán tartanak is akár hetekig is...

Az okosság annak érdem, aki legalább olyan okos, mint Te. Kevés pasit találsz, aki odavan azért, ha a nő jelentősen okosabb nála, illetve akit találnál, azért meg Te nem lennél oda. Szóval ezáltal erősen szűkül a kör. Szerintem ha szép vagy, nem az a valódi baj, hogy Te nem jössz be a pasiknak, hanem az, hogy akiknek bejössz, nem ütik meg a szintedet. Tévedek?

2012. nov. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Azt én sem szeretem ha egy nő sokkal okosabb nálam, főleg ha ezt ézrékelteti is. Viszont az hogy okos azért nagyon fontos tulajdonság, mert mindenféléről lehet vele beszélgetni. Ugyanis egy idő után már nemcsak a szexről szól a kapcsolat és egy ostoba tyúkkal minden nem szexel töltött idő borzasztó unalmas. Ráadásul tapasztalatom szerint a buta nőkre az a jellemző, hogy iszonyatosan okosnak hiszik magukat és nem lehet velük normálisan vitatkozni.

Nekem kifejezetten tetszik a nagy mell mégis olyan barátnőm van akinek nincs nagy melle. A többi 100 jó tulajdonsága miatt tetszik és szeretem.

Amúgy meg 18 évesen még nem szokott olyan nagy lenni. Sok csajnak 18 évesen még kis melle van 30 korára meg jó nagyok.

2012. nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!