Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasok/volt házasok! Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok/volt házasok! Hány éves korotokban házasodtatok össze a jelenlegi (vagy esetleg akkori. ) férjetekkel/feleségetekkel?

Figyelt kérdés

Illetve előtte hány más kapcsolatotok volt? Aki esetleg úgy házasodott, hogy még viszonylag fiatal volt és előtte csak kevés partnere volt, nem érezte úgy hogy "nem élte ki magát", kihagyott valamit?


Lehetőleg írjátok le a korotokat és nemeteket is, kösz. :) F/25, nőtlen


2012. nov. 22. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
24 éves voltam a férjem 30 és 19 voltam mikor összejöttünk, előtte volt 1 komolyabb kapcsolatom és több rövidebb, de kibuliztam magam, uh nem érzem, hogy kimarad volna valami az életemből.
2012. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első házasságomnál 20 éves voltam. A férjem 22. 15 éves voltam amikor megismertük egymást, és az 5 év alatt hol jártunk hol nem. Így amikor nem voltunk együtt mindkettőnknek voltak partnerei.

27 éves voltam amikor elváltunk.

A második házasságomnál 28 éves voltam a férjem 21 éves.

Azóta is boldog házasságban élünk.

Életem során kevés partnerem volt, de én alapból nem vagyok az a típus akinek életcélja a sok partner Ezért sosem hiányzott a qrvaság vagy hogy elmondhassam 50 férfival feküdtem le..

40/N

2012. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23 voltam (férfi), a párom 30 (nő). Az mellett, hogy szerettem azért mentem bele, mert úgy éreztem kiéltem magam addigra és nem is volt ebből problémám. Mindkettőnknek volt bőven előtte más kapcsolata :-P
2012. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 35-ig várj vele. Azért addig, mert mégiscsak 25 éves nőt kéne elvenni, azután meg egy kicsit már neccess. Még van 10 jó éved. Kevesebb, mint gondolnád.


F 26

2012. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy 3 hónapos és egy 3 éves kapcsolat után, 31 évesen ismertem meg a férjemet (közben hosszú szünetek), 33 évesen házasodtunk.
2012. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

19 évesen házasodtam egy 18 évvel idősebbel. 16 éves korom óta vele vagyok. Előtte nem volt más. De igen úgy érzem nem éltem ki magam, mondom ezt nő létemre. Most remélem nem néz senki sem curvának.?

33/N

2012. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem nem néz senki kurv@nak :)


Egyébként aki azt tanácsolta hogy csak 35 évesen házasodjak..addig azért nem szeretnék várni. De igen, pont ezért tettem fel a kérdést, mert az a helyzet hogy én 20-25 év között a világ összes pénzéért sem mentem volna bele házasságba. Még most 25 évesen is úgy érzem, pár év még kell hogy szingli legyek, vagy csak sima kapcsolat. Csak a kérdés hogy nem vagyok-e elkésve...lehet ha most egy komoly kapcsolatban megházasodnék azt érezném később hogy várni kellett volna még...de lehet h ha 31-2 évesen házasodok úgy érzem majd h miért nem tettem korábban. Ezért kérdeztem mások véleményét is a dologról

2012. nov. 22. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:
25 évesen még bőven ráérsz főleg hogy férfi vagy.
2012. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!