Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni a jófiús viselkedésemen?

Figyelt kérdés

Több lányt is buktam amiatt, hogy udvarias, tisztelettudó vagyok, nem szoktam bunkó lenni, kerülöm a balhékat.Emiatt minden lány, akivel beszélgettem akár élőben, akár interneten, csak barátjaként kezelt.

Hogyan tudnék megváltozni?

Mok azok a mondatok/cselekedetek, amiket kerüljek, hogy ne tegyenek barátzónába?


2012. nov. 22. 15:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Legyél rámenős. Sokat csajozz. Nem kell bunkónak lenni, de tanuld meg éreztetni, hogy tetszik egy nő. Tanulj meg flörtölni.
2012. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Biztos,h csak a viselkedésed miatt kezelnek barátként?
2012. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Ez nem biztos, hogy összefügg. Nekem is van olyan barátom, akire illenek ezek a megállapítások, és hogy nincs közöttünk semmi, az nem ebből fakad. Ha nem bunkóság a megfogalmazásom, akkor "nem jön be".

Tény, hogy a rosszfiúk mindig csábítóak, de szerintem meg lehet találni a normális középutat. Legyen egy fiú tisztelettudó és udvarias, de ha kell akkor tudjon kemény és férfias lenni (pl. megvédeni saját magát, vagy a párját).


:) Szerintem ha mindenképp változtatni akarsz, akkor kezdj el valamit sportolni.Akár valami vadabb dologba is belevághatsz :D Igazán imponáló. :) Sőt, akár még a ruhatáradat is felfrissítheted.

2012. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
30%

Az a baj, hogy ezek szerint egy szolgalelkületű született csicska vagy, aki csak lesi a nők minden tetves kívánságát, és kis palotapincser mód ki is pitized nekik. Tilos. Tudd, a nők alsóbbrendűek. Kezeld is így őket. Semmivel nem különbek a férfiaknál, így tudd, indokolatlan előreengedni őket. Én buszon mindig ledúrom őket a felmenetelnél, direkt beállok elébük, mert vadidegen akárkiknek minek trógeroljak? Amíg a nő csak vadidegen ,ha tetszik, ha nem, tilos előreengedni! MErt abból látja,hogy csicsak vagy! Ha már a szerelmed, az más helyzet, ott lehet esetleg finomkodni. De idegenekkel soha ne lény udvarias, úgyis kétperc mulva már azt sem tudják valszeg,hogy ki voltál. Amúgy meg közeledj hozzájuk úgy, mintha egy fiúval akarnál összehaverkodni, azoknak sem nyalod körbe gondolom a valagát,hogy ó issstenem, dejgyönyjörűűj vagyool. HA bejössz neki külsőleg akkor ha összehaverkodtál vele, meg elvagy vele anélkül,hogy unnátok egymás pofáját, akkor elhívhatod valahova, de kösd ki,hogy az ő részét nem állod! Kell a pénz magadra! Leginkább parkba hívd, vagy ingyenes helyekre. Ha első randi nem jön össze, akkor legalább pénzednél maradsz!

Ne bókolj neki, mert udvari bolondnak fog tartani. Esetleg a belső tuljadonságait dicsérd meg, pl. hogy milyen gavalér, hogy állja az ő részét pénzügyileg. EZ imponálló!

Tessék, ez volt az első leckéd, hogy hogyan legyél emberből! és ne talpnyalóból!

2012. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Szerinten igen, csak a viselkedésem miatt, ugyanis többször kaptam már visszajelzéseket, hogy jól nézek ki.


A sportolást még megértem, de ruhatár frissítés? :D Am. futni szoktam hobbi szinten, meg biciklizni pár 10 km hetente 1-2x, de most ehhez már hideg van, viszont futni továbbra is tudok, mert futás közben mindig melegem lesz:D

2012. nov. 22. 15:53
 6/27 anonim ***** válasza:

többször kaptam már visszajelzéseket, hogy jól nézek ki.


eszem ágában sincs lehúzni,de ezek szerint annyira csak nem jössz be nekik,ha mindegyik csak barátként kezel.

azért ez elgondolkodtató,mert magamból kiindulva szeretik a lányok ha udvarias,kedves egy pasi

nem itt lesz a baj


bár őket se védem,lehetnének őszinték h nem jössz be nekik

2012. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

Pfff...


Igenis a jófiús viselkedés derogál nekik. Legyél rámenős. Ha jól csinálod, akkor tetszik nekik.

2012. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%
A 4-es válaszoló egy tipikus példa arra,hogy milyen pasi nem kell.Kérdező!Szerintem őrizd meg a jó tulajdonságaidat,szükség van még olyan normális pasikra,mint,amilyen te vagy.Lehet,amúgy,hogy tényleg az a baj,hogy túl finomkodó vagy,így nem érzik benned a határozott,biztonságot adó férfit.Viszont ne legyél bunkó,nem attól leszel erős férfi.A párom tipikus 4-es válaszolót vert meg,mert bunkó volt velem,nem kicsit...tehát a bunkóság nem ad erőt,viszont pár verést kapnak az ilyen verebek.Az én párom nyugodt,illedelmes,ugyanakkor poénos,határozott,van egy kemény férfias tartása,de kedves és tisztelet tudó...a nők vonzását nem a ruhatárral és a bunkósággal kell elérni...nagyon nagy pozitívum ha sok mindenhez értesz,és van logikus rálátásod dolgokra...sajnos elég sok nagyszájú pasi van,aki sötét mint az éjszaka,mégis gizdul valamire...ez halál cink!
2012. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Igaz, kicsit hülyén fogalmaztam a ruhákat illetően. Nem ismerem az ízlésed, sem hogy milyen ruhákat viselsz, de ha beszerzel egy-két szexisebb darabot biztos értékelni fogják a lányok :D (Az a bizonyos macsós, "tudomhogyálompasivagyok" engem sokszor levesz a lábamról. :) Nem azt modnom, hogy minden nap így kell kinézni, de egyszer-kétszer be lehet iktatni :P
2012. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

a 4es válaszoló azért jól megírta (Y) :D Mondjuk azért hogy valakit előre engedsz az nem jelent semmit.Főleg ha idős :D Lehetne nagyanyád is.

Nincs köze a csicskuláshoz kivéve ha azért teszed mert bejön.És igen ne nyald a seggüket kik ezek ?o.O :D

Az a baj hogy te túl jó vagy mindenkihez :D Nem szabad minden "kutyának" csontot dobni. ÉS az ingyenes helyekkel is a szívemből szólt :D Néhányuk szeret elszállni más pénzén, meg kell mutatni hogy max az apjuk pénzét költhetik hehe :)

2012. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!