Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok változtatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok változtatni a viselkedésemen? Bővebben lent. Sok tanácsot várok.

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, van egy gyermekünk a férjemmel,és jelenleg kismama is vagyok. Sajnos nagyon szemét módon viselkedek a férjemmel, aki hozzáteszem a tenyerén hordoz, és mindent megkapunk Tőle. Imád minket, és mi is Őt.Szerelmes is vagyok belé,de mégsem vagyok normális. A következő a helyzet.


Mindig cseszegetem mindenért. De tényleg mindenért. Hogy például nem foglalkozik velem(pedig igen) vagy ha elmenne a kisfiunkkal vásárolni (nekem ajándékot) és ezt titokban kell véghez vinniük, akkor beleszólok hogy miért nem mehetek én is, és hasonlók. Az is bajom,ha énekel,vagy ha fütyül.(és hasonló apró semmiségek) Nem tudom mi a fene van velem.Nem a hormonok teszik. Most az előbb már elment itthonról, és amikor hívtam,mondta hogy ma nem jön haza. És megértem hogy unja a baromságaimat, de higgyétek el,nem direkt csinálom. Szeretnék változtatni a viselkedésemen, mert nem szeretném elveszíteni Őt.

Mit tegyek?


2009. dec. 18. 20:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
menj el pszichológushoz
2009. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem a hormonok? Van, aki meghülyül a terhessége alatt. Amennyiben biztosan nem a hormonok okozzák, tényleg menj el pszichológushoz, mert ez sem neked, sem a gyereketeknek, sem a hasadban lévő babának és a férjednek sem jó. Pozitív, hogy felismerted a problémát, és hidd el, tudnak segíteni a pszichológusok :)
2009. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Oké. Biztos tud segíteni. Csak elszedi a pénzem.
2009. dec. 18. 21:02
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Fogd vissza magad, mert elveszíted őt, nem mellesleg teljesen jogosan. Meg is érdemelnéd. Ha tudod, hogy szemét vagy, akkor miért csinálod? Pff. Ráadásul terhes is vagy... szegény csöppség... :S Piszkálni fogod, ha bepisil, vagy ha pelust kell cserélni? Te jó ég, hogy nem tudsz örülni a jónak... Tudod te mennyien vágynak a helyedbe, akinek nem adatik meg egy szerető férj, és egészséges gyerekek? Értékeld már át az Életed!! Tedd össze a két kezed, hogy semmire nincs gondod, és változtass magadon, saját és családod érdekében!!!
2009. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Próbálj meg türelmesebb lenni, és háromszor is meggondolni, hogy mit mondasz ki...

Gondolj vissza arra az időre, amikor még nem piszkáltad, gondolj vissza, hogy hogyan szerettél bele, s, hogy ő most is ugyanaz az ember, aki egyszer csinálhatott bármit, mert te így is úgyis odáig voltál érte.

2009. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!


Nem szeretnék rögtön oda menni. Azt gondolom hogy talán magam is meg tudom oldani. Ezért várok tanácsokat.

2009. dec. 18. 21:03
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben ajánlok ilyen önismeret könyveket,sajnos címet nem tudok, de könyvtárban biztos találsz egy csomót, segíteni fog :)
2009. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Pfff...

valamit valamiért..:/

nehogy a családod ne érjen meg ennyit:S

2009. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Teljesen. Mindenképpen elszámolok előtte, biztos nem háromig,hanem tovább, de ezt valóban senkivel nem tehetem meg. Köszönöm a válaszokat.
2009. dec. 18. 21:05
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig a gond megoldásához ezek szerint te egyedül kevés vagy.
2009. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!