Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk bizony akkor ez rátok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk bizony akkor ez rátok is igaz!?

Figyelt kérdés

sziasztok:D egy válaszban kiszúrtam ezt a kommentet, idézem:


Hát, kezdjük ott, hogy mai fiatal nők nagy része borzasztóan felszínes, szóval ha nem vagy jóképű, akkor sok mindent nem tehetsz. A nők 99%át csak a külső érdekli. Gimiben volt egy oszt. társam, akinek kiálltak a fogai, cickány volt a beceneve általánosban. Nem volt vmi népszerű a nőknél. Elkezdett gyúrni, mint az állat, és láss csodát, miután felszedett kb. 10 kg izmot, az egekben volt az önbizalma, már minden második lány vele akart járni. Használd ki, hogy a nők egyszerűek és felszínesek, legyél magabiztos, kezdj el gyúrni, vagy várj évekig, amíg találsz egy nem felszínes, normális lányt.



már bocsi de a fiúk is ennyi erővel a külső alapján határoznak.. nem 1-2 videó klipben és filmben láttam, hogy a rút kiskacsa csaj senkinek sem kellett, megszépült és minden srácnak ő kellett.. nem értem hogy miért mondják mindig ezt a fiúk hogy csak a helyesség számít.. am nekem mindkettő fontos, nemtom h ti hogy vagytok vele..

16l


2012. nov. 22. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Naháát, hogy te milyen okos vagy!
2012. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Most idézem magamat: nekem nem csak a külső számít. Előfordult már olyan, hogy barátságból alakult ki szerelem.

15/F

2012. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Lehet velem van a gond, de nekem a tizenéves partir*bancok nem jönnek be és a húsz kilós mellű csajok is taszítanak...

Már rég nem külső alapján válogatok... Lehet hülyén hangzik, de én nem akarom, hogy tökéletes legyen a csaj.

15/F

2012. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem akarok olyan lánytól semmit, aki nem tetszik nekem:) Most mit kell ezen csodálkozni? Aztán ha passzol a személyiségünk, miután megismertem már önmagáért szeretem nem a szexért csak. 24F
2012. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nincs igazad kérdező, nagyon sok fiú bármit megadna egy "átlagosabb" külsejű barátnőért is, mert azok se állnak szóba vele!
2012. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Bizony. Magukról mindig elfeledkeznek kritikákat mondani, Igen is sok fiú van akinek csak a külső számít. Semmi más, csak az arc, a fenék a mell. A belső értékek meg letojva.:D

Sok mindennel baj van. Nem egymást kéne ócsárolni. Inkább azokat kéne észrevenni akikről tudod,hogy velük érdemes ismerkedni. Akik nem hajtanak el. De sokan eltévesztik a házszámot vakon mennek a külső után, és aztán csodálkoznak,hogy megint pofára esnek(lányokra és fiúkra is egyaránt igaz!).

2012. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Bizony. Magukról mindig elfeledkeznek kritikákat mondani, Igen is sok fiú van akinek csak a külső számít. Semmi más, csak az arc, a fenék a mell. A belső értékek meg letojva.:D

"Sok mindennel baj van. Nem egymást kéne ócsárolni. Inkább azokat kéne észrevenni akikről tudod,hogy velük érdemes ismerkedni. Akik nem hajtanak el. De sokan eltévesztik a házszámot vakon mennek a külső után, és aztán csodálkoznak,hogy megint pofára esnek(lányokra és fiúkra is egyaránt igaz!)."


Akikről itt írtál, azok az alfahímek, nem csak azokat kellene észrevenni!

2012. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"videó klipben és filmben láttam"


Kell ehhez kommentár?

2012. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, amit te írsz, azt videoklipekben és filmekben lehet látni, a gimis osztálytársad esetét pedig a valóságban. Van egy kis különbség azért.
2012. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát már bocsi de ha a filmekben is feltüntetve van ez egy létező jelenség fordítva a fiúknál is.. a valóságban is meg esik ez.. utálom hogy a fiúk nyavalyognak hogy a lányok csak a külső alapján döntenek amikor a fiúknak fontos az hogy szexi barátnőjük legyen.. fifti fifti szerintem
2012. nov. 22. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!