Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ciki" ha egy magasak vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ciki" ha egy magasak vagyunk a párommal? Vagy ha esetleg a srác pár cm-rel alacsonyabb?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 19:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nézd. Én írtam egy általánosságot amit nem szeretek és te egyből magadra ismertél benne... erre mit lehet mondani ;)
2012. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ha beleavatkozok a vitátokba, de szeretném megvédeni az előző kommentelőt.. Ő nem rád értette, mert Te írtad, hogy nem magasság alapján választasz párt. A kommentelő akinek nagyon is igaza van, azon nőkre értette akik félrelöknek pl. egy 170cm-es srácot a maguk 160cm-es magasságával, mivel ez nem menő a magassarkúk és barinők miatt.. és rengeteg ilyen "nő" van, hidd el. Én icsak 171cm vagyok srácként és kaptam már magassarkú és "védelem" miatt elküldést.. Az ilyeneken csak röhögni érdemes.. Szóval sztem Te csak félreértetted őt..
2012. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: talán furán hangzik, de keress nálad picit magasabb nőt. Sok majd 180-as nőt ismerek, akik szépek, csinosak, amolyan bombanők (nem a szilikon kategória!) és maguknál kicsit alacsonyabb fiúval járnak. S még magassarkút is húznak, nem zavarja őket a dolog. Ezek a nők ugyanis nem a férfi által akarnak kitűnni. Egy picike 160 cm-es talán védtelennek érzi magát a sok magas ember között. Kell mellé egy magaspasi, aki által kitűnhet a tömegből. Ilyet konkrétan hallottam is alacsony nőtől, hogy neki azért kellene 180 centis barát, mert két kicsi hogy néz már ki együtt?
2012. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szóval van ebben egy ellentétes dolog, amolyan fordított arányosság. Minél magasabb a nő, annál kevésbé fontos a férfi magassága neki. És minél alacsonyabb, annál fontosabb.
2012. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fura de én azt figyeltem meg hogy minél felszínesebb valaki (legyen az alacsony vagy magas) annál többet számít neki a magasság kérdés. Általában a középmagas 16-28 közötti, kifejezetten szép lányok (akik megszokták, hogy egyedül a szépség számít és más nem) akik ilyenek.
2012. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van igazad. Sok felszínes lányról tudok, akik náluk alacsonyabb fiúkkal kavarnak, nagyon felszínesen, váltogatva őket. És tesznek a magasságra. Bár ott más szempontok hasonlóan fontosak, a srác helyes arca, a frizurája, az, hogy "kis cuki" legyen, stb.
2012. nov. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!