Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki az ha a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki az ha a srác alacsonyabb egy lánynál?

Figyelt kérdés
kb. 10 cm van közöttünk. Nagyon kedves és iszonyatosan aranyos és szeretem is de..
2009. okt. 3. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
nem:/
2009. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen, szerintem az, nagyon hülyén néz ki ha a lány a magasabb... Sorry de nekem ez a véleményem.
2009. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
nem ciki de én ha ilyen párt látok, magamban mindig megmosolygom őket:)
2009. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
ha titeket nem zavar akk nem,mondjuk kicsit furán néz ki, de ha szeretitek egymást akk nem számít és ne érdekeljen mások mit gondolnak rólatok
2009. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem kicsit! Bár 10 cm hát, ha nem túl feltűnő belefér
2009. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Miért ciki ez emberek?? Van eszetek? Nem úgy tűnik... Mit számít a magasság? Semmit.

Na mindegy én imádom az alacsony fiúkat...csak ritka.

2009. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
10 cm azért már elég gáz... És nem is az,hogy ciki a fiúnak,hanem a lánynak kellemetlen.Én nem tudnám magam egy nálam 10 centivel alacsonyabb "férfi" mellett Nő-nek érezni... Nem tudnám érezni,hogy ő az erősebb,hogy bármitől meg tud védeni,nem tudnák rá felnézni..
2009. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nem ciki, de engem például nagyon zavarna, lehetne bármilyen kedves és aranyos a srác. gondold át, h téged zavar-e a dolog vagy csak az zavar, h mások szerint ciki lehet. ha a második esetről van szó, söpörd félre az aggályaid, ne törődj mások véleményével, és legyél vele, ha tetszik:)
2009. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Én is hasonlóan gondolom, mint az előttem szóló. Az a fontos, hogy titeket ne zavarjon, de én sem hiszem hogy jól érezném magam egy nálam jóval alacsonyabb fiúval. Rájuk egyszerűen nem tudok férfiként tekinteni, nem azért mert lenézem őket, hanem mert tudom hogy barátságnál több úgyse lenne köztünk. Nem ciki, de engem zavarna ha nem a párom hajolna le hozzám hanem én hozzá. Kell hogy érezzem hogy ő a nagyobb, az erősebb, akinek a karjaiban biztonságban érezhetem magam! :)
2009. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

1. Minden magas fát kidöntve meglehet mászni.

1b,Nekem párkapcsolatra nem tetszene,de ha ezt adta a sors akkor beletörődök.Régebben azt mondtam mind1,de hadj legyek má' magasabb :D

16f

2009. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!