Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Milyen tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Milyen tulajdonságokkal (külső, belső) kell hogy rendelkezzen az általatok választott lány/nő?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!
2012. okt. 18. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:

kinek mi?

nekem pl ne legyen csúnya úgy alapvetőleg és úgy fogadjon el ahogy vagyok!!

2012. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Külső: ne legyen magasabb nálam.

Belső: legyen intelligens, kedves, de őszinte, és a külsőm ellenére is tudjon szeretni. Olyan lánnyal sajnos még nem találkoztam, akire az utolsó 2 közül bármelyik igaz lett volna.

26/F

2012. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
legyen kedves, aranyos, jófej, legyen alázatos, tudja, hogy hol a helye és szeressen és tudjon szexelni, akkor és amennyit és úgy, ahogy én akarok.
2012. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Külső: ne legyen magasabb nálam

Belső: fogadjon el olyannak, amilyen vagyok, kedves legyen, ne legyen bunkó

2012. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm fiúk!! :)
2012. okt. 18. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Normális! :) normális értékrend, normális gondolkodás, normális vágyak, normális kinézet.


Ha beleszeretek akkor meg tök 8 hogy mije van vagy mij nincs :(

2012. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, remélem én is fogok egy ilyen gondolkodású pasit találni, mint amilyenek ti vagytok! :)
2012. okt. 18. 19:37
 8/8 anonim válasza:
7%
1. Nagy csöcsök ! 2. Tudjon főzni !
2012. okt. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!