Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van már, mindig kereszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van már, mindig keresztbe tesz valaki, lassan kikészülök!?

Figyelt kérdés

Elég népszerű vagyok,tudomásom szerint több lány is akarna velem lenni.De én nem vagyok nagy csajozós,nem használom ki maximálisan amim van belül.

Minden reggel a suliba menet bemegyek egy kávézóba ott megismerkedtem egy aranyos lánnyal,sokat beszélgetünk azóta.

Az egyik délután ott a kávézóban elhívtam randira,és igent mondott.Aztán valami idióta teli beszélte a fejét,hogy én egy gyökér,flegma idióta vagyok....És nem jött el a randira,ez után felhívtam,hogy valami baj van? És mondta,hogy csalódott bennem, akárhogy győzködtem nem hitt nekem,ez nagyon bánt.Azóta kerül.

De őt is bántja a dolog,mert látom rajta,hogy szorong,feszül...Próbálkozzak még,vagy adjam fel?

Sok szemét ember létezik a földön,de gondoskodok róla,hogy hoppon maradjanak ezek után...

Ötlet? 18/F


2012. nov. 23. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondoskodsz róla,hogy hoppon maradjanak ezek után?


Akkor a rossz nyelveknek mégiscsak igazuk lehet... Most te nem azt akarod bizonyítani a lánynak, hogy rendes, normális ember vagy? A bosszúhadjárat, amibe kezdenél, biztosan ezt bizonyítaná, naná.

2012. nov. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tesó! semmiképp ne add fel... az írásodból ítélve hasonló figura lehetsz, mint én, és én is ott szoktam elrontani... próbálkozz a lánynál, ha kell! a többi féltékeny p*ccsel meg ne foglalkozz... bizonyítsd, hogy nem vagy olyan, mint a többi srác...
2012. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem hagyom,hogy eltapossanak,nem vagyok nyuszi..

Szerintem ez az egészséges kategória még.

2012. nov. 23. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább azt kéne megcáfolnod, hogy nincsen igaza annak, aki rólad ilyet terjesztett, de rossz úton haladsz a bosszúval..

Ezzel csak még jobban lejjebb ásod magad majd a lány szemébe és igazat adsz a "mondának"..

Ha tényleg a lány érdekel, akkor vigyél neki valami csekély ajándékot és mond meg neki, hogy legalább csak ismerjen meg és utána ítéljen meg, vagy el..

2012. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg aki simán hagyja hogy telebeszéljék a fejét, arra nem is kellene időt pazarolnod.
2012. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!