Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezhetnék nála, egyáltalán van-e esélyem? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Van egy egyetemi csoporttársam, ettől a félvétől kezdve van pár közös óránk. Mivel levelező tagozatra járunk, így csak pénteken és szombaton találkozunk.

Már az első találkozáskor nagyon barátságos volt velem, bemutatkozás, kézfogás stb. Azóta mindig keresi a társaságomat, egymás mellett ülünk az órákon, átküldjük egymásnak a jegyzeteinket stb.

Amikor először megláttam, már akkor jelzett nálam a "gaydar" most viszont már 90%-ban biztos vagyok benne, hogy ő is "más". De eddig nem kezdeményezett, és én sem mertem. Félek, hogy mit gondol akkor, ha esetleg mégsem meleg. Vagy nem vagyok az esete.

Ha viszont nem lépek, akkor úgy érzem, hogy örökké bánni fogom, mivel januárban leállamvizsgázik, és nagy valószínűséggel soha többé nem látom. :(

Szerintetek mit kellene tennem?


25/F



2012. nov. 24. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg meleg.
2012. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld beszélgetés közben kipuhatolni hogy áll a meleg dolgokkal kapcsolatban..
2012. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mindenképp lépj előre, mert tényleg bánni fogod, ha nem teszed. Csak így derülhet ki, hogy ő is többet akar e a barátságnál. Ha netán meg nem akar többet, akkor megtudtad, s nem lesz semmi, ha már most jóban vagytok, nem fog ezzel téged kínos helyzetbe hozni.
2012. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

"Amikor először megláttam, már akkor jelzett nálam a "gaydar" most viszont már 90%-ban biztos vagyok benne",

Bocs, de (önző) kiváncsiságból ez pontosan mit jelent? Milyen jelek voltak? Nálam nem igen működik a gaydar :D ezért kérdezem. Kérdésre válaszolva: ha úgyis nemsokára végeztek és biztos vagy benne, kezdj el célozgatni,kétértelmű megjegyzéseket tenni, persze ne rohand le.

2012. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Óvatosan de lépjél feltétlenül, mi már 6 éve vagyunk együtt, én is léptem a főiskolán.
2012. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is lépj, hívd el nyugodtabb helyekre, ahol lehet beszélgetni, faggasd, majd szépen lassan állj elő a dologgal. Sok sikert! :) És sok boldogságot a 6 éve együtt lévőknek, jó ezt olvasni, hogy vannak ilyenek is :)
2012. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyzserűen mondd azt neki, nagyon sajnálod, hogy már többé nem fogod látni. ezt lehet így is úgy is értelemzni.
2012. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!