Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fellángolás meddig tarthat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fellángolás meddig tarthat?

Figyelt kérdés
A helyzet bonyolult, de nem is fontos. Arra lennék kíváncsi, hogy meddig lehet szó csak felllángolásról?
2012. nov. 25. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha jól számolom, akkor keddig.
2012. nov. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
amíg nem hoznak poraoltót
2012. nov. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

időben kérdezed? azért kicsit mégis pontosíthatnál

a fellángolás szóban benne van a válasz

mint a láng: fellobban, majd kialszik, tehát rövid ideig tart

mondjuk pár napig, pár hétig, egy hónapig

de szerintem sokkal tovább nem, az már szerelem, vagy rögeszme

én pl. két éve vagyok reménytelenül szerelmes

kb. 4 hónapig még próbáltam magamat lebeszélni, meggyőzni, hogy értelmetlen hülyeség, aztán feladtam...nos, ezt már nem fellángolás, mert nem tudta kiltani az sem, hogy csalódást is okozott az illető, néha gonoszul bánt velem, hitegetett, aztán "elhagyott" mielőtt lehetett volna valami köztünk :(

2012. nov. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3 hónapja próbálom kiverni a fejemből..
2012. nov. 25. 00:18
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Próbáld máshonnan kiverni
2012. nov. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
F vagy L vagy?
2012. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lány.
2012. nov. 25. 18:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Reménytelen?Miért?
2012. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele beszélgetni, de úgy vettem észre, hogy nem igazán érdeklem. Még csak beszélgetni sem nagyon tudok vele, mert csak válaszol, ha kérdezek valamit. ( ebből gondolom, hogy nem érdeklem, mert akkor csak kérdezne ő is nem? ) Plusz 2 évvel idősebb nálam, és úgy hallottam egy ismerősétől, hogy nem kezdene 9.-essel...

99,9%, hogy reménytelen az egész.!

2012. nov. 27. 19:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom ilyen esetekben általában a legjobb ha

valamilyen módon bevallod neki. Mi van ha tévedtél? Lehet hogy mégis bejössz neki. Ha visszautasít akkor pedig könnyebb túltenni magad rajta. A legrosszabb ilyenkor az állandó bizonytalanság. Amikor van kis esély, még reménykedsz ezért elhúzódik a vágyakozás.

2012. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!