Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok olyan pasival/fiúval, aki betegen született vagy autista?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
nem.
2012. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

autistával nem

más egyéb testi betegség, attól függ, h mi, lehet lenne olyan, ami nem kizáró ok

2012. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

autista ha jól tudom nem nagyon képes valódi érzelmi kötődésre, úgyhogy azzal nem hiszem.

bármilyen más ilyesmi (világtalan, süket,néma, tolószék) nem kizáró ok, ha amúgy jól kijövünk, ez nem zavarna.

2012. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ.
2012. nov. 25. 18:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nagyon sok olyan ember van, aki egyutt tud elni mas ember betegsegevel, es nem mindenkinek van a homlokara irva, hogy aspergeres vagyok vagy hogy vese problemaim vannak.

Mar az is autisztikus tulajdonsag, hogy nem birom a hal szagat, vagy nem tudom elviselni magamon a nedves ruhat.

2012. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm előző :D
2012. nov. 26. 16:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem autista a lányom, és ő képes az érzelmekre, kötődésre, nagyon is. Nála ott van a baki, hogy extrém válogatós az evésben, és irracionálisan bízik az emberekben, szóvicceket nem ért, de ha végre mégis akkor hónapokig nevet rajta.

Viszont olyan szép, hogy rengetegen szerelmesek belé.

Szerintem róla nem is tudja az emberek 99%-a, hogy autista.

2012. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm előző válaszolo,én is hiszek benne. Abban,hogy rendeleneségel vagy betegen született,gyereknek is lehet párja és babája
2012. nov. 28. 18:38
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Soha.
2013. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

nagy ba*omság, minden nőnek az alfahím kell, de legalábbis az aki a legközelebb áll hozzá, így szerintem kikövetkeztethető a válasz,

a férfiak pedig olyan nőt keresnek, aki segíti őket, és nem hátráltatja, így ismét kikövetkeztethető a válasz

2013. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!