Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiúnak sablonemberré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiúnak sablonemberré kell válnia, ha barátnőt szeretne magának?

Figyelt kérdés

a hétvégén, pénteken az egyik ismerősöm születésnapját ünnepeltük. Amikor vége lett a bulinak (háznál kezdtük, szórakozóhelye4n folytattuk), még beszélgettünk egy kicsit. Szóba került köztünk a többi ember is, akik ott voltak és akkor kimondta, amire én is gondoltam. Az összes ember nagyjából belefoglalható egy sablonkeretbe. Puccos ruha, hajviselet, cipő szintén "felturbózva", emellé "nagyon beképzelt és/vagy nagyon hülye vagyok" viselkedés. És eszembe jutott ekkor az is, amit itt a fórumon olvasok gyakran srácok kérdéseinél, mit is kellene tenniük: "Gyúrjál, vegyél új ruhákat, csináltass új frizurát és legyél vagány!"

Az én kérdésem a következő: Valóban ez lenne a helyes és egyetlen út? Nem vagyunk egyforma karakterek és nem válhat mindenki ilyenné. Van, akinek jobban, van, akinek kevésbé fekszik ez a stílus. És legfőképp, nem lehet, hogy esetleg sok lánynak már akár csömöre van az ilyen emberektől, mert lassan már semmilyen más fiú nem is próbálkozik nála, csakis ezek a "mesterséges superman"-ek?



2012. nov. 25. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell gyúrni, egy valaminek van értelme, a plasztikai sebésznek, ha nem vagy helyes. Egy helyes arc mindent de mindent eldönt a lányoknál. Sokszor látni macis de roppant helyes pasikat lányokkal, és nagyon sokszor jó testű de nem vonzó arcú pasikat egyedül.
2012. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez a stílus a nők csak egy rétegének tetszik, sajnos mára ez a réteg elég "vastag" lett. Probléma az, hogy nagyon sok srác, aki azt vallja, hogy én nem vagyok ilyen "Puccos ruha, hajviselet, cipő szintén "felturbózva", emellé "nagyon beképzelt és/vagy nagyon hülye vagyok" viselkedés" a másik véglet, ami szintén nem jó.
2012. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nyomoréknak tartom a tucatembereket, akikről lerí a butaság. Nekem egyedi stílusom van, jól nézek ki, igényes vagyok, lehet velem bármiről beszélni, és megszerzem, amit akarok.
2012. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt hívják társadalmi programozásnak. Ez nem a helyes út, bármennyire is tanulják ezt sokan, és próbálják erre nevelni a környezetüket. Ezért hiszik el sokan, hogy ez valós igény, mert sokan a környezetük véleményéhez igazítják a sajátjukat, és elhiszik, hogy ez az ő véleményük. Közben csak egy program fut bennük, ami a első sorban a barátokon, ismerősökön és mindenki máson keresztül kerül beléjük. Ezután pedig negatív visszacsatolást küldenek annak, aki nem felel meg ezen ideálképeknek, és pozitívat annak aki igen. Ezt Smith ügynökként teszi bármely ember, el is hiheted hogy a saját véleménye, de fel van rá töltve, mint biorobotra! Ez azért van, hogy ne fogadd el magad, és több pénzt ki lehessen húzni belőled. Ez geopolitika. Sokan olyan csúnyán az áldozatául esnek ennek a programozásnak, hogy már csak ezen véleményeket tartják mérvadónak, amiről ráadásul elhiszik, hogy a sajátjuk. Én egyáltalán nem felelek meg ezeknek a "normáknak", mégis van nőm, talán pont azért mert tudat alatt érzi, hogy vágom a világot magam körül (valóban nehéz belátással bírni erre, de ha én képes vagyok rá akkor bárki).
2012. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

20:21 Mire ezt megfogalmaztam magamba, már meg is írtad. Így csak csatlakozok a véleményedhez. Rengeteg igazság van benne.

Ne azzal foglalkozz, hogy mik az elvárások, hanem szerezd meg magadnak a nőt. Ez vonatkozhat egyébként azokra a lányokra is, akik hasonló szemlélettel írnak itt hasonló kérdéseket.

2012. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem,mindig vannak kivételek.Például nekem az alacsony pasik jobban bejönnek ,én 167cm vagyok és az sem érdekelne ha magasabb lennék a barátomnál.Valahogy engem mindig az fog meg egy pasiban,ha más mint a többi,akár külsőleg akár belsőleg,de fontos szerintem hogy ezt ne magamutgatásból tegye, hanem mert tényleg nem olyan akit be lehetne valamilyen kategóriába sorolni.Szeretem az egyediséget és ha önmagukat mutatják az emberek és látszik rajtuk hogy boldogak úgy ahogy vannak és mindent amit tesznek önmagukért teszik és nem más véleményéért törik magukat.Szerintem vagyunk még így egy páran, igaz tudom hogy sokakat az ilyen felnyalt hajú menő pasik vesznek le a lábukról. :)

L/18

2012. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szerintem vagyunk még így egy páran, igaz tudom hogy sokakat az ilyen felnyalt hajú menő pasik vesznek le a lábukról. :)


Tudod, engem mindig is érdekelt, hogy vajon valóban ők maguk generálnak-e ekkora vonzalmat vagy a lányba már szabályosan belerögzítik mesterségesen, a média által.

2012. nov. 25. 21:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Vannak alapvető elvárások, amiknek meg kell felelni. Ez mindkét nemre vonatkozik. Ha nem hozod a szintet, semmi vagy! ennyi. A szintet hozni, és tartani pedig nem kis meló, nem kis pénz. Nem bírja mindneki. Szelekciós alap!

Alapvetően az egész világ sablonokból áll, mindneki tartozik egy karakterhez, egy sablonhoz. Csak az a nem mindegy ,hogy a dögunalom stílustalan lúzer sablon vagy, vagy egy izgalmasabb, jobbféle igényesebb sablon vagy. Ennyiről szól az egész. Millárd féle stílus van, mindenki tartozik valamelyikbe egyénisége szerint. Azon belül is lehet valaki szakadt, alulöltözött, igénytelen, vagy menő. Ennyiről van szó.

2012. nov. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az első és legfontosabb alap igazság: mindenki egyedinek érzi magát.


Amúgy meg mindenkinek van egy kialakult ízlése. Értelemszerűen ezen ízlés szerint fog magának párt választani. Az ízlés leginkább a környezettől, érdeklődési körtől alakul ki.

A legelterjedtebb ízlés az általad fentebb leírt változat, amely kialakulásában leginkább a tömegmédia játszik nagy szerepet.

Akiknek túl h*lyék ahhoz, hogy a tv nézésen, bulizáson, zenehallgatáson kívül más hobbijuk vagy érdeklődési körük legyen, de valamiért mégse kell nagyon megküzdeniük a megélhetésért, azok tagozódnak be abba a "sablon" tömegekbe. Például anyuci egyetlen kicsi lánya, vagy az apja autójával villogó ficsúr. Még sokáig lehetne jellemezni e réteget, de felesleges. Ők vannak a legtöbben, de nem csak ők vannak.


Példának okáért vannak a rockerek, punkok, metálosok, rapperek, deszkások, kockák, művész lelkek, stb. Egy bizonyos kor fölött meg gáz is menőzni.

2012. nov. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erre gondoltam utolsó, amiket itt felsoroltál az összes 'állatfajta" mind ittavan, amilyen tud egy ember stílusban lenni, + a sportoló. Ez mind! mind! sablon ,ami tömegeket, tengernyi szinte egyforma jellegű embert takar. Seniki sem tud egyedi lenni! Ezt fel kéne fogni. Ha meg nagyon törekedsz, kevered az ezt az azzal! akkor a különc emberek hebehurgya sablonjában találod magad, akiket általában körberöhögnek, kiközösítenek, bohócnak tartanak. Nem tudsz olyan lenni, akit mindenki szeret. EZt el kell tudnod fogadni. Muszály besorakozni valamelyik kategoriába, itt csak ennyiről van szó. Mindenki megtalálhatja a maga egyéniésgének megfelelőt, és abban ak özegben talán a párját is ,aki színvonalban hozzá ILLIK. Erről van szó.
2012. nov. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!