Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak átlagos arcú, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak átlagos arcú, jó alakú, kedves, normális, és szexéhes csajok?

Figyelt kérdés

Én átlag arcú,magas,izmos,egész normális,tűrhetű humorú,elég szex és szeretethiányos,kicsit csendesebb fiú vagyok,szóval gondolom egy ilyen csaj illene hozzám,ez minden vágyam.De mintha ilyenek nem léteznének..aki jobban néz ki és szexéhes az már..khm..meglehetősen szabados erkölcsű.Aki kedves és jófej az csúnya..pedig nincsenek nagy igényeim.

Vannak még ilyen lányok? 17/F


2012. nov. 25. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Vannak ... csak nem botlasz belé, vagy nem veszed észre ...

ahogy én sem tudom összeszedni azt aki engem vonz, mert persze, hogy én nem kellek neki.....

2012. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk,igaz.
2012. nov. 25. 22:08
 3/13 anonim ***** válasza:
A jó alakú kivételével minden egyéb megvan nálam, de nekem már bekötötték a fejem. Már nem vagyok mai csirke.
2012. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A jó alak persze azt jelenti hogy nincs rajta több 5-6 kiló feleslegnél,egy kicsit nőiesebb,nem deszka,igényes.
2012. nov. 25. 22:12
 5/13 anonim ***** válasza:
van akin 10 kg felesleg van még sem látszik rajta, mert jól néz ki...kilóban mérünk, de mindenkin máshogy van....van aki 70 kg meg sem látszik rajta, van aki hurkás és nem több 58 kg-nál ........
2012. nov. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amikor meglátod a neked valót elfog veszni, hogy mennyi van rajta és vastagabb e a combja vagy nem, mert úgy elvarázsol, hogy ez úgy eltörpül majd mellette legyen az bármilyen hibája, kész leszel tőle,,rózsaszín felhő...nem ez a mérvadó ....bár fontos, hogy az összkép egyensúlyban legyen...de nem ezen fog múlni
2012. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze nem mérem meg,mielőtt járni kezdenék vele:D Magamból ítéltem.Én 186 cm magas vagyok,és rajtam még 5 kiló is meglátszott amikor volt.
2012. nov. 25. 22:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Csak szólok, hogy attól ha valakinek van súlyfeleslege az ALAKJA még lehet jó. Nem függ össze a kettő!:) Vékony lánynak is lehet rossz alakja, pont ugyanúgy mind a kövérnek.
2012. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mint*
2012. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
úgy értettem, hogy rá nézel egy csajra és levágod hogy tuti ezen van 5 kg plusz......mit számít..
2012. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!