Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk / férfiak! Ti csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / férfiak! Ti csinálok ilyet egy lány / nő ismerősötökkel?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam véletlenül egy srác ismerősömmel. Pont amikor elmentem a munkahelye előtt, akkor jött ki. Megállított, beszélgettünk egy 20 percet. Amikor elváltunk egymástól, megsimogatta az arcomat, és mondta, hogy nyugodtan keressem, ha bármi lenne.


25 éves, én 18



2012. nov. 26. 14:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval 'csak úgy' csináltok ilyet egy lány / nő ismerősötökkel, vagy felejtsem el az egészet?
2012. nov. 26. 14:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a fiú, akkor hívd nyugodtan. Nem vagy közömbös neki.
2012. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen a természete. Én csak akkor csinálnék ilyet ha akarnék valamit a lánytól. De vannak ismerőseim akiknél természetesek az ilyen dolgok és nem jelentenek semmit. Gondolkodj rajta, hogy csinált-e hasonló dolgokat ezelőtt veled vagy más nő ismerőseivel. Vagy csak kérdezz rá egyenesen, hogy mit is jelentett ez. Férfiak legtöbbször értékelik az egyenességet és őszinteséget, jobb így megelőzni a női kombinálást.
2012. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyet tuti nem csinálnék csak úgy, csak akkor ha szeretnék attól a lánytól valamit! Arcsimogatás nálam nem jön csak úgy, ahhoz már több kell, az más mint egy puszi!
2012. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy minden 16-18 éves lánynak megsimogatja az arcát...
2012. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem annak a fajtának ismerem... Nem tudom...
2012. nov. 26. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!