Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az a mondás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az a mondás, hogy (majdnem9 minden lányt meg lehet dugni, de csak kevéssel lehet párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Egyszer írta itt valaki, hogy egyáltalán nem olyan nehéz lefektetni egy lányt, mint sokan hiszik, csak érteni kell a módját. Nagyon gyakran akár kapcsolatban lévőkkel is meg lehet ezt tenni, sőt, néha még könnyebben. A párját viszont nem hagyná ott a legtöbb és a szinglik közül sem kezdenének bele sokan egy párkapcsolatba.

Ez nagyon meglepett, mert általában abban hiszek/hittem, hogy a szex a legtöbb nőnél csak párkapcsolatban képzelhető el. igazat mondott az, akitől a fentebbieket olvastam?


2012. nov. 26. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazat mondott!
2012. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van,a legtöbb nő csak dugni akar.
2012. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 8-assal ismertem, de lehet benne valami. De azt is hozzá kell tenni, hogy nem mindegy, hogy ki csinálja, tehát attól még, hogy lehetséges, a szomszéd Jóska nem kaphat meg akárkit.
2012. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

harmadik válaszoló, a 9-es igazából a zárójel vége lenne, csak a Shift-et túl rövid ideig nyomtam meg. :)

Elég érdekes az eddigi eredmény. Bevallom, nekem eddig csak kapcsolatban volt szex, ezért is figyeltem fel rá, amit az illető írt.Elvileg ezt a dolgot a nők 90 %-a hevesen tagadja (ami persze nem jelenti, hogy ne lenne igaz), csak nem mindenki éli át.

2012. nov. 26. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!