Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a fiú velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a fiú velem?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy férfi aki így viselkedik, így marad a fiú:P Szóval 20 évesek vagyunk, buliban ismerkedtünk meg, nem indult komoly kapcsolatnak, de aztán elhívott találkozgatni, ami lényegében annyit tesz, hogy beültünk meginni vmit, meg sétáltunk. Ez így is ment pár héten keresztül. De aztán utána nem írt vagy 1-1,5 héten keresztül, pedig úgyváltunk el az utolsó találkozásnál, hogy függőben maradt, mikor találkozunk legközelebb. Szóval nem írt, én írtam neki, akkor vagy nem írt vissza, vagy ilyen félóránként vmit. Aztán egy hétfői napon délután rámír, hogy miújság, mit csinálok este. Írtam neki, hogy unatkozok, hogy érezze az utalást, hogy ráérek, ha találkozni szeretne:P erre írja, hogy érti stb, aztán kb. nem is írt így egész délután, de közbe este egyik ismerősöm hívott buliba, és el is mentünk. Egyik legjobb haverjával találkoztam is, de korán le kellett lépnük, szóval nem is néztem körül, csak később tudtam meg, hogy ő is ott volt. Na ezen meglepődtem, hisz nem is hívott meg semmi. Azóta se beszéltünk, egyszer írt, hogy tudok-e vmi jó filmet, írtam neki egy regényt filmekről, de nem is válaszolt vissza hogy köszi vagy ilyesmi. Ez volt 2 hete, elötte 4-5 hétig találkozgattunk. Most meg találkoztam vele személyesen, de úgy csinált, mintha nem látna, pedig még egy kicsit belé is ütköztem, kizárt, hogy ne látott volna, meg utána ott mentem elötte is és nem is köszönt.Na itt egy kicsit kiakadtam, hogy nemrég még tök jóba voltunk, már szinte összejöttünk, most meg így le se sz@r, még köszönni se köszön, pedig én nem bántottam meg semmivel sem. Igazából nem tudom, hogy működött volna-e a dolog kettőnk között, de akkor is idegesít, hogy így "zárta le" a dolgot, mert nem értem miért.


Vkinek ötlet?:D


2012. nov. 26. 16:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
Túl hosszú,senki nem fogja elolvasni...
2012. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D rövidebben nem lehetett leírni
2012. nov. 26. 17:01
 3/13 anonim válasza:
Én elolvastam:D Talán érdemes lenne tőle megkérdezni hogy mi baja. De ha még nem is köszön elég bunkó :)
2012. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De, le lehetett volna. Így: van egy fiú akinek nem jövök be, de nekem tetszik. Mi legyen?
2012. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jólvan na, lány vagyok, nem tudok röviden beszélni:D


2. köszi, hogy elolvastad:) Megkérdezni azért nem akarom, mert az olyan megalázó, hogy most ezek után ráírok, hogy mégis miért néz levegőnek. Eddig úgy akartam, hogyha személyesen találkozok vele vagy legközelebb beszélek vele, akkor megkérdezem, hogy most hogy állunk, de azt nem gondoltam, hogy még csak köszönni sem fog, itt egy kicsit lesokkoltam, úgyhogy nem mentem oda hozzá beszélni.


3. Azt nem mondanám, hogy ez ilyen egyirányú lenne, mivel az elején pont azt beszéltük, hogy nem lesz semmi kettőnk között, de aztán ő hívott el mégis, meg utána is mindig

2012. nov. 26. 17:15
 6/13 anonim ***** válasza:
nem dugtál vele ezért nem érdekled..
2012. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak dugásnak indult az egész, ő bénázott, így csak együtt alvás lett belőle. Innentől kezdtünk el találkozgatni. Utána meg helyhiány miatt se jött volna össze a dolog
2012. nov. 26. 17:22
 8/13 anonim ***** válasza:

hehe dugással induló szerelem :) ... igaz, volt már ilyen a történelemben


szóval az a helyzet, hogy próbálkozott, nem ment neki és a problémáját rád vetíti ki, tehát te vagy a kudarca oka (vagy igen, vagy nem, de ő úgy gondolja) ... ez a szekér elment, hagyd a fenébe


vagy, úgy gondolta, hogy kell a fenének egy ilyen könnyűvérű csaj, aki előbb lefekszik, aztán akar beszélgetni, hagyd a fenébe


tanulság: nincs

2012. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezért mondtam neki, hogy szerintem maradjunk ennyiben, mert én sem hiszek ebben a szex utána szerelem dologban:D Ettől nem könnyűvérű vki, elég álszent dolog ezt állítani, már bocs. De akkor meg minek akart találkozni utána annyiszor. Ha h.lye, buta lennék vagy nem lehetne velem beszélgetni az elég gyorsan kiderült volna, nem hiszem, hogy 4 hét után jön rá vki, hogy mégsem akar vkit megismerni, vagy nem olyan vagyok, mint gondolta, szerintem ez már az 1. találkozón lejön. Ezért nem értem
2012. nov. 26. 17:32
 10/13 anonim ***** válasza:

akkor elmondom: maradjunk annál, hogy úgy élte meg, hogy te vagy a kudarc oka, tehát eszébe sincs többet égetni magát veled az ágyban,


viszont dolgozik benn az önérzet, és a félsz, hogy ebből a baráti körben hír lesz ... szép lassan kellett leépítenie a veled való kapcsolatot, nem úgy, hogy másnaptól szóba sem áll veled, mert tart a bosszútól ... így pedig úgy gondolja, hogy tett annyit annak érdekében, hogy te ne hireszteld mindenfelé a bakiját azzal, hogy pár napig/hétig még baráti kapcsolatban volt veled ...


az elme érdekes dolog

2012. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!