Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem fiúk. Titeket mi hoz izgalomba?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra lennék kíváncsi ami tetszik ha a lány csinálja szex közbe, kedvenc szexpózokra lennék kíváncsi. Általánosságba mi tüzel föl titeket ?

2012. nov. 26. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben? Ha szivvel lélekkel, mindent beleadva szexel.
2012. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó hát azzal sosincs baj :)
2012. nov. 26. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a "disznó szavak" mondása felizgulva, ha én vagyok felül, akkor szeretem ha időnként átkarol a lábával és a lábával is rásegít, hogy magába húzzon, szeretem azt is ha behatolás előtt/közben megfogja a "műszert", mert hozzá akar érni, azt os ha időnként fogja és ő akarja magába dugni... azt is szeretem, ha időnként ő is jelzi, hogy most hogy szeretné és egyértelműen irányít, máskor meg hagyja, hogy azt tegyek vele, amit szeretnék, jó a kikötözés is (persze csak finoman, érzéssel), az is ha én őt, néha ő engem és "kihasznál", ha néha közben rövid rakott szoknya van rajta, ha bekötöm a szemeit egy szép kendővel, ha lágyan vagy kevésbé lágyan vonaglik az élvezettől (gyönyörű látvány olyankor is a nő akit szeretsz), ha időnként fogja és simogatja a saját melleit, ha a hajamba túr (mondjuk nekem épp elég rövid), ha magához szorít, ha minél több testfelületen tudunk összeérni, ha látom rajta, hogy elélvez és ráng egy kicsit a teste (az biztos növeli az esélyét, hogy többször is "nekivessem" magamat), ha lehet használni vibrátort is időnként... hm, hirtelen ennyi jutna eszembe... :)
2012. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
PS3
2013. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!