Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségre, tanácsokra lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre, tanácsokra lenne szükségem!?

Figyelt kérdés

sziasztok, ide fordultam hozzátok, mert barátokhoz nem fordulhatok ezzel..köszönöm szépen aki elolvassa kérlek segítsetek megfelelő tanácsokat adni az ügyben köszönöm:)

én egy 16 éves vagyok, nem volt még barátom, tapasztalatlan vagyok. Amikor 8.os voltam volt egy 9.es srác akibe abban a pillanatban beleestem amikor megláttam, biztos nektek is van álom pasi/nő ő pont ilyen, nem látszik bunkónak de a haverjai akikkel lóg azok elég bunkóak, és nagyképűeknek is tűnnek. Szóval tisztára szerelmes lettem, aztán amikor megtaláltam félévre fbkon láttam hogy kb 2 éves kapcsolata volt sírtam hogy milyen buta voltam. Ők már szakítottak bő féléve és az ex csajának már azóta van másik pasija de nagyon szép lány tényleg szép pár voltak. Kiírták hogy azért szakítottak mert még 'élni szeretnének'. Én kiábrándultam próbáltam ismerkedni de nem jött össze. Sokszor gondolok még a srácra mintha még vhol mindig tetszene, de most nem jár a suliba mert ő most Amerikában van azszem egy évre.(fbkról tudok ilyeneket még néha az adatlapját is nézem:/ nincsenek am közös ismerősök).

Úgy érzem hogy lezáratlan ügy és régóta érzem hogy írnom kéne neki.. amikor bejelöltem kedvesen visszaírt hogy honnan ismerem mondtam hogy a suliból de akk még bnője volt. Ahogy láttam a bejegyzéseit, kedves nem használ csúnya szavakat érzelmesebb fiú, ugyanakkor sok csaj bukik rá a suliból, de most már nem jár ide, vagyis szerintem ha hazajön visszajön a suliba mert ott lakik ahol a suli van és ezért nem merek írni. Egyik bnőm szerint írjak egy szia mizut, de szerintem ez gáz. Mivel több mint egy éve jelöltem be nem lenne jó ha írnám neki, hogy honnan az ismerősöm mert szelektálok azok közül akiket nem ismerek és azoktól kérdezem akiknél nem rémlik .(persze kedvesen). És ajd ír vmit és rátérek hogy amerikában él hogy cserediák program e mert engem is érdekel(ami amúgy igaz). Szerintetek ennek van értelme? Úgy érzem örökké bánnám, de alig van bátorságom..és ha válaszol is mi lenne? Vagy mit tegyek? Nem vagyok már szerelmes de sokszor gondolok rá már őrület ez.. azóta én 10.es lettem ő most 11.es(amerikában)+amerikában biztos van egy csomó szép lány én meg egy átlagos, átlagosan vagyok szép..az exéhez fel sem érek külsőleg!

köszönöm nektek!:)


2012. okt. 17. 19:38
 1/2 A kérdező kommentje:
+ barátokhoz azért nem fordulhatok mert ez lerágott csont ők őgy tudják hogy fullra túlléptem ezen ez már lassan több éve, igaz nem vagyok szerelmes..ja és nem merek írni pedig érzem hogy kéne de mire mennék vele? megtetszhetnék így neki? mi sülhetne ki belőle? olyan hülyén érzem magam
2012. okt. 17. 19:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy megy a cserediák program, utána pedig hogy milyen ott lenni, milyen az élet otthonihoz képest. Semmit sem veszíthetsz :)
2012. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!