Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok dicsekedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok dicsekedni a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha van párotok és mondjuk (nagyon) jól néz ki a barátnőtök, akkor néha éreztek büszkeséget is, amikor mások tudják/látják, hogy együtt vagytok, vagy ilyet nem szoktatok érezni? Vagy például a csaj (akit jónak tartotok, csinos, stb...) sok ismerősödnek, haverodnak bejön, de neki nem tetszenek, te viszont igen és téged választ, akkor az jó érzés neked? Ma vitáztunk erről, hogy egy valódi szerelmes párnál van-e ilyen büszkélkedés, vagy ez csak felszínes kapcsolatokban jön elő, ha az egyik csak a felvágás miatt szedi fel a másikat. Nos? (Azért szólnom kell, a kérdés nem rólam szól, csak úgy téma volt)
2012. nov. 27. 03:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem jó érzéssel tölt el, de felvágni nem szoktam rá. A facebookon sincs kint, mert nem kirakatból van, a kapcsolat csak a miénk. Ha megjelenünk valahol akkor jó érzés vállalni egymást, de akkor sem. Azért ettől függetlenül itt, névtelenül néha jól esik, főleg ha olyan emberekben indítok el vele valamit, akik abban a cipőben járnak, amiben én jártam évekkel ezelőtt (valaki lelkes lesz, valaki reményt kap, és van aki idegrohamot és hazugnak nevez :)).
2012. nov. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Dicsekvés és büszkélkedés között azért van különbség. Dicsekedni barátok előtt se csajjal se állással se semmivel sztem nem jó dolog csak őket degradálod vele, azt meg minek ? Valakit meg csak azért felszedni, hogy haverok előtt villogj vele heti pár órát, otthon meg kong az értelem hiánytól hát picit beteges, vagy neki nincsenek is igazi barátai.
2012. nov. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen. :) A párom mindenhol szeret velem büszkélkedni. Évek óta együtt vagyunk és nem felszínes, inkább nagyon is mély a kapcsolatunk.
2012. nov. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én büszke vagyok a Barátnőmre és megbecsülöm és szeretem.

De felvágni haverok/barátok előtt azzal, hogy hűha nekem milyen barátnőm van az nem az én stílusom persze beszélek róla nekik de ki nem beszél másoknak a barátnőjéről ? ők is mesélnek az övékről ezzel semmi gond.

2012. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!