Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok. és a péniszemr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jozsika90 kérdése:

19 éves vagyok. és a péniszemröl kérdeznék hogy szerintetek kicsi vagy jo? majdnem 16cm (15,8cm) és kb 4,3 cm vastag. Kicsi vagy meg lehet elégedni vele?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:
nem kicsi átlagos a méreted nekem 15 cm pont és 4,5 cm vastag 18/F
2012. nov. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja olvastam h àtlagos. csak én kicsinek tartom.
2012. nov. 27. 07:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nem kicsi :)
2012. nov. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha olvastad akkor köszöntelek a totálisan átlagos TÖMEGEMBEREK között, akik naponta (akár 5 percenként) felteszik a saját gyökér kérdésük a farok méretükről, vagy épp azért sírnak mert nincs barátnőjük. Szóval isten hozott náluk.


Áldom az eget, hogy nem vagyok átlagos...

2012. nov. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mérnök vagy? "15,8 és 4,3"? :D

szerintem legközelebb mikrométerben fejezd ki, vagy tegyél ki képet. mondjuk nekem aztán édesmindegy.

2012. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
xD Bazzz heheh mar bocs olvass utanna google :D xD mondent le ir az atlag meretekrol minden orszagba köztük magyar is :D azert kicsinyled mert minden nap latod :D hahaha kül meg a baszhatot a meretet ha 5 perc utan el sulsz vagy a technikad az agyba egy nagy 0 akkor meg lehet 30cm is . tecnika birokepesseg kondi :D stb es hoppon vagy 24 F
2012. nov. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Kicsinek számít, ha nem csak szökőév van, de akkor is kivétel a telihold, mert akkor farkasember. Viszont a Halley üstökös Föld közeli pályájakor pirinyó lesz, majd 3 cm-es (MEREVEN!!!). Kivétel, ha a horoszkópod alapján Oroszlán vagy, víz aszcendenssel, a Szűz házában... annak is a magházában.
2012. nov. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Barátnödet kérdezd! Ha meg nincs barátnöd, elég az 1 cm is, hogy pisilni tudj.
2012. nov. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Én még sosem mértem meg. Ja, vagyis mégis! Rendszeresen megmérem. Ha a barátnőm elélvez, akkor jó nagy farkam van. Ez az esetek 98%-ban megtörténik. A maradék 2%-ban pedig bebizonyosodik, hogy hosszú és kemény a nyelvem.
2012. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!