Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rosszul érezné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul érezné magát a barátnőm? Kicsi a melle, és nem akarom, hogy ezen agyaljon.

Figyelt kérdés

2,5 hónapja vagyunk együt. Pénteken kettesben voltunk itthon, csókolóztunk, én simogattam a combját, a fenekét,hátát meg minden.. nem is szolt érte semmit, nagyon jól elvoltunk..alapból nagyon szégenylős csaj, és nagyon kicsik a mellei..

Szerintetek rosszul érezné magát, ha azt is simogatnám, vagy esetleg jól esne neki?

Nekem semmi bajom azzal, hogy kicsi, nekem is is nagyon izgató, és tetszik, meg kivánom, meg minden, csak ő eléggé fél még, és én is tapasztalatlan vagyok.. első komolyabb kapcsolatom, és neki is :)

16f/17l :P


2012. nov. 18. 17:28
 1/9 anonim válasza:
2,5 hónapja együtt vagytok, most már simán megengedett az ilyesmi. ;) Ne félj, ha szeret és ő is odavan érted, akkor titokban ő is kívánja az ilyesmit. Nyugodtan közeledj hozzá, szerintem nem lesz kifogása! ;)
2012. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem, tegyél egy próbát, h csak megsimogatod, majd gyorsan elhúzod a kezed és figyeled a reakciót, majd gyorsan meg is dicséred, h nekem mennyire tetszik
2012. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Simogasd neki, ha elakarja venni a kezed mondd meg hogy szeretnéd :D Szerintem ezzel nagyon lehet dobni az önbizalmán. Nekem is nagyon kicsi, szóval tapasztalatból mondom :)
2012. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fenekével is az volt, hogy elkezdtem simogatni, mondta h "hol a kezem?" mondom, "upsz"-elvettem, és mondta h "nem kell elvedd" :P

Na majd meglátjuk :)

2012. nov. 18. 17:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 18. 17:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Simogasd csak Neki, ha keményedik a bimbesz akkor tetszik neki, tuti! Viszont, a későbbiekben óvatosan a végső "kibontásával"! ;)
2012. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Combja belső felénél van egy seb, és mondta, hogy ottvan, én meg kerestem a kezemmel, kicsit rossz helyre tévedt, egyből hátraugrott, és mondta, hogy nem ott :P

Ez önbizalomhiány, vagy minek a jele? Fél, hogy nem felel meg nekem, vagy csak valami más gondja van?

2012. nov. 18. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Ember! Láttál már macskát, mikor megfogja az egeret???

;)

2012. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, és?:D


Itt most ki a macska, és ki az egér?:)

2012. nov. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!