Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kopik le rólam, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kopik le rólam, ha zavarja a viselkedésem?

Figyelt kérdés
Előre kijelentem,hogy tudom,hogy szemét vagyok,mielőtt ezzel írnátok tele a kérdést,de tényleg zavaró és nem értem.Ezen kívül bocs,ha rossz kategóriába írtam a kérdést és,ha nem lesz teljesen érthető a szöveg.Vannak barátaim,beszélek velük,jól elvagyunk,sokat beszélünk(én is sokat),jó a hangulat,stb.,de van 1 pasi,akivel nem igazán tudok beszélni miről,nem érzem jól magam vele,nem tudom,hogy miért(tényleg nem tudom),de valamiért irritál,ha vele vagyok.Képes rám várni 1 vagy 2 órát(változó,nincs fix órarend)-mert ő előbb végez a suliban,mint én-hogy velem menjen haza egy ideig(fél úton külön megyünk,mert máshol lakik,mint én).Többször megemlítette,hogy nem vagyok beszédes,egyre többször kérdezi,hogy miért vagyok ilyen és,hogy így unalmas az út....DE HA ZAVARJA HOGY ÍGY VISELKEDEK AKKOR MI A FRANCÉRT NEM KOPIK LE RÓLAM?Egyszer se kértem,hogy várjon meg,a barátomnak se tartom és nem bánnám,ha nem várna meg,főképp,ha még őt is zavarja a társaságom(legalábbis így vettem ki).Minek vár meg,ha "unalmas" vagyok?Ez olyan..logikátlan

2012. nov. 27. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg tetszel neki és kétségbe van esve hogy te miért nem szimpatizálsz vele. Szerrintem próbálj meg kicsit máshogy, kedvesebben hozzáállni. Ha mégis annyira irritál kérzdezd meg tőle szépen és finoman tisztázzátok, mert kicsi az esélye hogy ha eddig ezt csinálta, egyszercsak magától abbahagyná:)
2012. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak rá akar venni, hogy ismerkedj vele.
2012. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,amúgy nem hiszem,hogy tetszem neki,de mind1,lehet,hogy igaz
2012. nov. 27. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!