Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmet zavarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet zavarja, hogy dögcédulát hordok, szerintetek is gáz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az olyanokon gáz, akik pózerségből hordják, meg a rózsaszín inges, lányos külsejű metroszexuálisokon, de én pont, hogy nem ilyen vagyok. Normálisan öltözködöm, kondizom, normális kinézetű srác vagyok. Egyszerűen csak tetszik. Valaki bizsut hord, én ilyet hordanék.

Ciki lenne, ha hordanám?



2012. nov. 17. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Én meg vaskeresztet hordom, na már hobbináci vagyok?:D
2012. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem az. 10 évesen én is hordtam.
2012. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Nekem is van. Mondjuk én nem szoktam hordani, de csak azért mert alapban nem hordok nyakláncokat, engem zavarnak xD. Bulira azért felkapom kis díszítés gyanánt. Ha a barátnőd zavarja, akkor így járt :DDD.
2012. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem ciki. de ha őt zavarja ne hordd..szerintem nem túl nagy dolog ;)
2012. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nem gáz, a katonák szokták hordani úgy tudom :D

ha nem nézel ki búzásan akkor nem az :D ha tetszik hordjad egészséggel xd

2012. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha max. 16 vagy.
2012. nov. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a hátoldalán az van,hogy Made in China akkor igen! xD
2012. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hole Hunter ***** válasza:
Ha a saját adataid vannak rajta, nem gáz...legalább azonosítani tudnak, ha megpunnyadsz vhol út közben. Az enyém benne van a katonakönyvemben...jó mélyen a szekrényben.
2012. nov. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik, mondjuk inkább ez már fétis nálam, imádok mindent, ami a katonákkal kapcsolatos.
2012. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!