Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja a nőket, ha rondán ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a nőket, ha rondán ír egy férfi? Helyesnek helyesen, de akülalak nagyon gáz.

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Butaság! Engem nem zavarna. A tizenéveseket lehet... de ez butaság!
2012. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Diavolino44 ***** válasza:
Nekem mar az a fura ha le kell valamit kezzel irnom es nem geppel.
2012. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bár a szem a lélek tükre, azért az írás is az ... igaz, semmi köze a jellemnek a szépíráshoz, sőt egy gondosan formált írás még azt is mutathatja, hogy el akarja rejteni a jellembeli hibáit a páciens


mindezt tudom, mégis zavar, ha bár helyes, de ronda írást látok (és férfi vagyok)

2012. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A helyesség ezerszer fontosabb.
2012. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
engem nem zavar. én se írok túl szépen.
2012. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Mondjuk, tegyük hozzá, hogy idén jött egy új tanár, aki először egyest adott egy dogámra, mert azt hitte, egy fiú írta meg helyettem, és csak akkor hitte el, hogy én írtam, mikor megmutattam neki egy füzetemet. Állítása szerint azért, mert fiúsan-csúnyán írok. 17l
2012. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!