Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj hogyha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj hogyha valaki nagyon ápolt és ad magára ha csaj akkor pláza cica ha pasi akkor divat b*zi?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 21:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Az hogy ápolt és ad magára nem azt jelenti hogy a leghülyébben kinéző csili-vili ribancos ruhákban járkál. Ha férfi akkor meg legyen férfias. Ne csajos témák érdekeljék (mint pl. a divat). Ettől még lehet ápolt és jólöltözött.
2009. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
ha ápolt és ad magára akkor nem mondják. csak ha kicsit túlzásba viszi..
2009. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy egyáltalán nem mindenkinél így van. Én rengeteget adok a külsőmre mind kinézetre,öltöszködésre meg minden de nem vagyok az,nem érdekel a divat se semmilyen szinten csak leginkább azért csinálom hogy legyen mire költenem. 19/F
2009. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%
Fiú vagyok. Adok magamra, plázákban veszem a cuccaim, általában a Retro-ban. Nem érzem magam divatbuz*inak, még is érdekel az öltözködés.
2009. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
jó tehát én most a csajokról beszélek , én márkás cucckba járkálok , hajam is mindig ki van vasalva meg van rajtam egy kis smink , nem viszem túlzásba , nincs műkörmöm meg ilyenek , én is pláza cica lennék? mert van aki ezt mondja rám
2009. aug. 17. 21:23
 6/31 A kérdező kommentje:
szerintem meg normális ha egy férfi is ad magára meg divatosan öltözködik .. mindig ki van csípve , nekem ez nagyon bejön és sztem ezért ők nem divat b*zik
2009. aug. 17. 21:25
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem kell túlzásokba esni. Attól még, hogy valaki ad magára és ápolt, az nem azt jelenti, hogy márkás ruhákat hord és hajvasalója van...

Rendszeres mosakodással és friss lehelettel egy átlagos ruhában is lehet valaki ápolt. Ahhoz, hogy adj magadra nem kellenek csillagászati eszközök meg hajvasalás...stb.

Az ápoltság a tisztaságon és a kisugárzáson múlik. A benső énen is...

Szerintem te egy kicsit sokat képzelsz magadról.... Nem te ***** a spanyol viaszt, hogy minden nap vasalod a hajad meg márkás cuccaid vannak. És azt hiszed ez jelenti az ápoltságot, az öntörődést?

Végül is ez is egy életszemle.

De milyen?

Egy kicsit kéne művelődnöd, hogy tisztába legyél a szavak fogalmával...

2009. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
De nem mindegy, hogy milyen mértékben ad magára az a csaj/pasi. Pl. ha egy pasi szedi a szemöldökét, nos... az eléggé gáz és valóban divatb*zi.
2009. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
21:36 ha kicsiped magad , valaki ajandeknak szan enekd egy olaynt h elmesz egy nap kozmetikaba es kicsinositanak ott meg a legdragabb lejszebb ruhat kapod meg , nem vagy ugy magabiztosabb ? nem erzed magad ugy jobban , hogy szebb vagy es tetszesz igy mindenkinek , es nem vsized tulzasba hanem ugy a normalis keretek kozott mozogsz fiu vagy vagy lany?
2009. aug. 17. 21:42
 10/31 anonim ***** válasza:
66%

én azt mondom ha egy férfi, fiu a honalján és hátán, esetleg szeméremszőrén kívül szörteleníti magát az b.zis.


egy csaj meg ne csodálkozzon, ha miniszoknyában az az első gondolata a férfiaknak akik meg látják, hogy de meg....

2009. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!