Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj hogyha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj hogyha valaki nagyon ápolt és ad magára ha csaj akkor pláza cica ha pasi akkor divat b*zi?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 21:15
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
figyelj aki miniszoknyat vesz az azert is veszi fel vagyis amikor akarok egyet dugni azert megyek buliba akkor ugy oltozom amikor meg nem akkor nem ..
2009. aug. 17. 21:52
 12/31 anonim ***** válasza:
95%
na ezen most elgondolkodtam. tényleg? :D
2009. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
ha valaki pasizni akar akkor kicsipi magat ha meg enm akkor nem .. nem tudom h te fiu vagy vagy lany de akkor ha meg nem tudatosult benned te is igy csinalod ..
2009. aug. 17. 22:00
 14/31 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes... Én ápolt vagyok, adok magamra, általában használok szolid sminket, sokak szerint még szép is vagyok, és mégsem mondták rám soha de soha, hogy plázacica vagyok. (Talán azért, mert a plázacicaság nem itt kezdődik....) Mondjuk nekem nem is futja márkás cuccokra -ezalatt gondolom pl. a Mayo Chixet érted...-, amikkel villoghatnék, és amiért rámaggathatnák ezt a jelzőt.
2009. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
hat menj el melozni , en is azt tettem kaptam penzt es akkor vasaroltam ... mert azert a szuleimnek nincs annyi penzuk h a legdragabb ruhakba jarkljak , hanem adnak ok is penzt de igy ahogyan most nyaon bevasaroltam ahh ennyit azert sztem nem ...
2009. aug. 17. 22:07
 16/31 anonim ***** válasza:
95%
Hogy ne legyen köztünk félreértés: én nem szeretnék márkás, így pl. mayos cuccokban járni. :) Egy-két sportosabb darabom mint pl. enzo van... És ennyi bőven elég.
2009. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
figyelj mindenki maga valassza meg hogy mit vesz fel magara , most ezt nem rad ertem , de van olyan aki inkabb cigire meg piara meg drogokra kolt addig mas a vasarlasra fecserli el ezt a penzt , mert azert mind ketto kicsit penzfecserles de sztem a vasarlas megis jobb mint az elozoek
2009. aug. 17. 22:18
 18/31 anonim ***** válasza:
78%

zsír akkor miniszoknyás csajoknál be lehet próbálkozni?

akkor is kurv.k, főleg ha eljönnek csak ugy... ha meg kérnek előtte piát akkor hatványozottan. nyehehehehehe

2009. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
nem tudom , piat sose szoktam kerni , meg ha clubba megyek bulizni akkor alkolt sose iszom :) max hazibulin ahol csak ismerosok vannak .. mert nallam a pianak olyan kovetkezmenyei vannak amit nem szivesen vallalok be idegenek elott XD
2009. aug. 17. 22:27
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem szabad túlzásba vinni. Pl. iszol minden nap egy pohár bort, még jót is tesz, de ha 5 litert iszol egy nap.. sok példát lehet mondani, de lényeg, hogy igaz ez a kérdés témakörére is. ;) Vágod..
2009. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!