Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj hogyha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj hogyha valaki nagyon ápolt és ad magára ha csaj akkor pláza cica ha pasi akkor divat b*zi?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 21:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem irigység,mert az illető tegyük fel szidja aki jól néz ki,nah ezzel saját kis önbizalmát próbálja palástolni,hogy mivel neki nincsen,és lusta is tenni vmit,mert hát könnyebb a TV előtt ülni és pályinkát inni és zsíros kenyeret enni hagymáva'.Tehát mivel lusta ezér aki add magára ezzel a saját magát nyugtatja,hogy úgymond szídja őket,hogy ugyan már há ezek ilyenek olyanok,izomagyú,hülye p_csa,közben meg hazudik magának mert szeretne úgy kinézni meg szeretne egy olyan csajt/pasit magának csak ezzel elintézi,hogy jó van a úgy ahogy van.

Kicsit megcsavartam de ez a lényege.

22F

2009. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
hmm utolso valaszolo teljesen igazad van ..
2009. aug. 18. 00:20
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
figyi nekem van műkörmöm,szolizom néha, van magassarkúm,playboyos táskám,dolce gabbana felsőm,konditerembe járok.Mégsincsenek bnőim,rühellem a csajos témákat meg a "cukkcsimukkcsit " és társait.hanem fiúkkal ökörködöm,focizni járok velük,a párom társaságával is, s például most nyaraláskor, ittunk és felfutottam velük egyszál boxerben (meg persze topban)a hegyre hajnali2kor :P. akik plázacicáznak azok kis féltékeny nyominger lányok akik nem adnak magukra, nem jönnek be a pasiknak.engem r.bancoztak már le, pedig nálam jobban senki nem ítéli el a hűtlenséget és a könnyűvérűséget! Csak féltékenyek, ne törődj velük!sőt még ragassz műkörmöket is és légy még csinosabb,beszélgess a legjobb palikkal s mosolyogj ezekre akik ezt mondják :D
2009. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
koszi ez jolesett :) te hany eves vagy ?
2009. aug. 20. 23:19
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik fiú ismerősöm festi a körmét,kiszedeti a szemöldökét,az orrszörzetét...a haja mindig tökéletes(minden hajszál a helyén),ja és több testrészét is borotválja.Ha nem lenne barátnője,azt hinnénk,hogy b%zi!!!
2009. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, nekem is márkás cuccaim vannak, mindig ápolt vagyok, igényes a kinézetemre, a hajam szintén vasalt minden nap, sminkelem magam minimálisan, mégsem mondták még rám SOHA, hogy plázacica... Pedig régen volt műkörmöm is. Na ezt add össze. :D Ha átbillensz a ló túloldalára, akkor mondanak rád ilyet... Mivel nem tudom, hogy nézel ki, azt sem tudom megmondani, miért mondják rád.
2009. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert a divatmajomkodás meg az ápolt, kellemes külső nem ugyanaz.
2009. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes volt az a komment hogy a tv előtt ül mert könnyebb mint melózni és ezért irigykedik hogy a másiknak jó cuccai vannak.Ez hülyeség.Én sokat dolgozok.A fizetésem is elég jónak mondható magyar viszonylatban.Általában 250 körül hazahozok tisztán.De ezért tanultam is eleget.Mind1 a lényeg hogy nincsenek drága cuccaim.A legdrágább ruhadarabom talán egy levis nadrág.Meg egy converse tornacipő.És igényesnek tartom magam.Nem vagyok koszos sem büdös.A divatb*zi férfiakat nem kedvelem.Főleg az az új irányzat ez a csillogós meg emós nemtudommi.Elég röhelyes.Igazából olcsó is lehet jó és undorító ruhát venni meg drágát is.Nem ettől függ.Azmeg hogy valaki plázacica...hát mindenki a saját mércéje szerint mér.
2009. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

nincs azzal semmi baj hogyha valaki ápolt, és törődik a külsejével.

Azzal van baj hogyha kedvenc helye a pláza és minden flitteres szart felvesz, meg kiteszi a bazi nagy világítós övcsattját, na azzal van baj.

2009. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nah először is, nekem is vannak márkás cuccaim, (nem ilyen D&G, vagy Gucci azért, pedig jók xd), megyek fodrászhoz, kozmetikushoz, figyelek a divatba, és néhány cuccot veszek amit beleviszek a meglévő ruhatáramba. Szeretem és követem is a divatot.


Lehet abban vmi, hogy azok teszik ezt akiknek nincs önbizalmuk, nekem sincs, de szerintem mindennek meg van a maga helye. Egy 10cm-es magassarkút ne hordjon az ember lánya pl.suliba.


Azon kívül, a férfitéren mindenkinek más az izlése, és ez ettől szép. Vannak akik az őserdő hőse típusra buknak, van akik nem. Ha a divatoló fiúk divatb*zik lennének, akkor Brad Pitt sem lenne az aki, és ott ahol most van.


Végül, A MINISZOKNYÁS LÁNYOK NEM SZABAD K****k, ÉS NEM SZABAD PRÉDÁK, egy csaj csak akkor uttcasarki, ha úgy viselkedik. Egyébként rájuk lehet hajtani ki tudja, de ha lekoptat, akkor ne nyomulj tovább!!!

2009. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!