Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret, vagy nem? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, vagy nem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom elég uncsi kérdés, de már nem tudom mit gondoljak, és nincs kivel beszélnem. Van egy srác, már 1 éve ismerem, és én szeretem őt, de nem tudom ő szeret-e, de sokszor olyan bunkó tud velem lenni,sokszor csak magára figyel, de többször meg kedves, és jófej. Van egy "barátnőm" és félek hogy rá fog mászni a srácra, folyton jópofizik vele, de ha összejönnének én öngyilkos lennék, az tuti, nagyon szeretem ezt a srácot. Nem tudom mit tegyek, nem merem elmondani neki, mert akkor még a barátom sem lenne, meg amúgy sem vagyok egy szépség, kövér is vagyok, nem is tudom hogy lettünk legjobb barátok.. Tudom, ne várjam a sült galambot, de nem tudom, ha kellenék biztos már mondta volna, vagy nem, nem tudom.. köszi a válaszokat előre is:)

2012. nov. 27. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

a "barátö" tudja, hogy tetszik a srác? ha igen akkor egy aljas kis ...

ha kell a srác szerezd meg, ha nem vagy szép legyél az, ez nem bántás, jó tanács, pár kg-tól nem bonyolult megszabadulni, csak kitartás kell hozzá. és a téged körülvevö emberek is jobban tisztelnek, ha látják, hogy teszel valamit magadért.

Harcra fel! :) Ne hagyd a másik csajnak, hogy megszerezze!

Tudod a sikernek nem titka van, hanem ára :)

sok sikert

2012. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)Igen, ő nagyon jól tudja hogy nekem ő tetszik, de azt mondja csak baráti.. hát nem tudom, a nyáron fogytam valamennyit, csak ezért a srácért kezdtem el fogyni, hogy neki kelljek, de szedtem egy gyógyszert amitől huss megint feljött, meg anyám is örökké töm, mindig vesz csokit, meg minden nap olyan ebéd van, ami csak hízlal, magamnak meg nem lehet külön csinálni-a logikát én sem értem. egy időben vett cukormentes nasikat, aztán egyszer csak nem vette, de ha akarok enni itthon valamit, akkor vagy cukrosat vagy zsírosat .. de visszatérve a srácra, nagyon szeretném megszerezni, és meg is fogom, de ha csak akkor kellek neki amikor sovány vagyok, nem éri meg az egész.
2012. nov. 27. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:

jajj drágám! az első vagyok,

nem az a leglényegesebb, hogy vékony legyél, hanem hogy szépnek lásd magad, ha te szereted magad akkor már könnyebb kapcsolatot kialakitani, ugye ezt te is igy látod? te emlitetted a túlsúlyt ezért gondoltam, hogy ez gátol

meséldel anyának a srácot és lehet hogy segiteni fog ahelyett, hogy akaratlanul hátráltatna - és sajnos tény, hogy ebben az anorexiás világban a barbibabák élveznek elönyöket, ez nem is lehet a pasik szemére vetni, mert minen honnan csak ez szürödik le ideálnak, és csak azok a pufi lányok sikeresek akik magabiztosak

2012. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát gátol is benne, de azért ha így is elfogadna, szívesebben állnék neki fogyózni:) Á, anyámmal nem lehet ilyesmiről beszélni, ő nem érti, kérdezte egyszer hogy tetszik-e, mondtam hogy hát nem tudom, és ennyibe is maradtunk. Meg akkor azt mondaná, hogy ha így nem felelek meg, akkor így járt, meg anyám engem ilyen pufinak szeret, mindig ezzel jön..Meg persze magamnak is szeretnék tetszeni, nyilván, meg szeretném ha nem csak ő lenne az egyedüli ismerősöm, ha vele összeveszek, rajta kívül senkim nincs. majd próbálok alkotni valamit magammal:D
2012. nov. 27. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:

az elsö vagyok.

mennyi idös vagy?

2012. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
15 vagyok:)
2012. nov. 28. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!