Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van két vágyam, hogyan válthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két vágyam, hogyan válthatnám ezeket valóra?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiú vagyok, és attól tartok ha eddig nem volt ezekben részem ezután sem lesz, ezért gondoltam, hogy aktívabban is megpróbálom őket megvalósítani. Amúgyis elég keveset tapasztaltam, éltem, szeretnék jó élményeket gyűjteni.


Az egyik hogy lássak két lányt egymással csókolózni. Lehetőleg minél tovább, hogy kigyönyörködhessem magam bennük :) Szerintem ez a világon az egyik legizgetóbb dolog, de csak felvételen láttam még, élőben szeretnék. Kinézetre elég ha nem olyan fiús leszbik.


A másik hogy egy lány összegyűjtse a nyálát, és átadja az én számba, akár csók közben vagy átcsorgassa.


Szóval tanácsot szeretnék kérni hogy hogyan tudnék ezekhez partnert találni. Leszólni nem érdemes, semmi értelme, mindenkinek van valami szokatlan dolog ami izgatja, nem hinném hogy ezek kirívó esetek lennének.



2012. nov. 27. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerezz egy bi perverz barátnőt, és akkor valóra válthatod őket.
2012. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Smároló lányokat bármelyik jobb buliban láthatsz, ha nem jársz bulizni menj el 2 prostihoz, azok biztos vállalják. Egy igénytelen nő meg biztos beleköpne a szádba egy óriásit, azt is találsz bárhol :DDD.
2012. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A nyálátadásnál engem is aggaszt kicsit a higiénia, ezért oylan lány kéne akinek a szájhigiéniájához egy csöppnyi kétség sem férhet. Szóval egy igényes, ápolt lány. De úgy gondoltam ez egyértelmű. És ennek a feltételnek természetesen én is megfelelek.
2012. nov. 27. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Én láttam már két csajt smárolni, olyanokat akik bárhol bármikor beválalják. Ha gondolod megszervezhetek egy találkát... :D

19/f

2012. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Balanus_concavus ***** válasza:
Bulikban rengeteg ilyen suna van, akik barátnők aztán részegen smárolgatnak, persze nem igazi leszboszik, csak be vannak rúgva meg szeretik a feltűnést. A másik talán neccesebb, egy prosti biztos megcsinálja, csak ki tudja előtte mi járt a szájába...meg egyáltalán költenél e rá. Egyébként a legjobb ötlet ,ha szerzel egy barátnőt, 2-3 hónap után meg már kérhetsz tőle ilyen kisebb "perverzségeket". A lényeg, hogy ne egyből ezzel indíts, türelmesen kell csinálni.
2012. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nyálátadásos dolog engem izgat és nagyon nehéz volt rávenni a barátomat. Viszolyog tőle. Sajna :/

Előttem írónak igaza volt, keress magadnak egy perverz csajt ;)

2013. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!