Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mennyire zavar benneteket, ha egy pasi enyhén gynecomastiás?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. 3-as vagyok.

Ha megtisztellek azzal, hogy az anyanyelveden írok, akkor tisztelj meg te is azzal hogy nem angolul hanem magyarul mondod el a véleményed, amit szívesen elolvasok ha értelmes.

Nem mindenki tud angolul, és akár mennyire meglepő neked én nem tudok angolul. Én még orosz nyelven tanultam, én oroszul tudok..

A "műanyag" megjegyzésedre csak annyit tudok mondani, hogy ez is olyan szöveg amit előszeretettel alkalmaznak azok akik nem igazán akarnak változást, de jó valamivel takarózni.. Ha műanyag lenne a bűnös akkor minden második férfinak hatalmas mellei lennének.

Szóval vagy genetikailag hajlamos vagy rá, és így akár természetes úton is kialakulhat vagy drog vagy szteroidok szedése miatt alakult ki.

De egy biztos. Vannak nagyon jó orvosok akik műtéttel szépen el tudják tüntetni..

2012. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"De az izom nem gynecomastia. az a normális megjelenés része."


A nők többségének akkor is inkább visszataszító, ha női módra domborodik, bármiből legyen. Tehát, ha szinte már melltartó kellene, annyira kigyúrja ott, hogy gömbölyű lesz. Valahogy azért a laposság kapcsolódik a hímnemhez mell-tájékon. Legyen feszes, lehet izom is, az is szép, ha középen van egy csíkszerű és szépen kidolgozott a mellkas, de vastag réteg ne dudorodjon ott semmiből... szerintem.

2012. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
engem ugyan nem.
2012. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik egy fiú és a barátnőim folyton azzal piszkálnak engem hogy neki mennyire nagy melle van..(és tényleg!)

De ez engem nem zavar. Nagyon bele vagyok esve!!!!! :))

2012. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!