Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök! Miért ilyen szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök! Miért ilyen szerencsétlenek a pasik? Ha nem tudja eldönteni, mit akar, akkor mégis mit vár tőlem?

Figyelt kérdés

Már nem először futok bele a következő sztoriba: megismerkedek egy férfival (nem kisfiú, érett férfiakról van szó), kölcsönös vonzalom, aztán némi flörtölés után közli, hogy nem szeretne most többet, de azért maradjunk kapcsolatban. Maradnak a kellemes beszélgetések, aztán mikor az megbeszélésünknek megfelelően BARÁTKÉNT kezelem, akkor szabályosan megsértődik... mégis hogy kellene viselkednem?

Nem vagyok tini, persze, az első gondolatom ilyenkor az, hogy azért szex az beleférne, az előzőnél ezt hittem, benne is lettem volna, de az sem lett... maradt a flörtölgetés, ami a mai napig tart, lassan egy éve! Mindig ő keres, de továbblépni nem fogunk, az már biztos. Közben felbukkant egy újabb férfi, nála is felmerült a szextéma, de róla meg tudom, hogy az előző kapcsolata is "csak szex"-nek indult és ő szeretett bele. Kötődik hozzám, udvarol, de mintha azt várná, hogy én csábítsam el, miközben kijelentette, hogy egyelőre nem akar továbblépni...

Miért mindig ilyenekbe futok bele? Mégis mit kellene tennem?


2012. nov. 28. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, nőből több ilyen van.
2012. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de ez pillanatnyilag nem segít rajtam, nem tudom, hogy kellene viselkednem. :)
2012. nov. 28. 16:15
 3/13 anonim ***** válasza:

Talán ha úgy állnál a dologhoz hogy mindent vagy semmit, de te úgy állsz a dologhoz hogy csak dugás is jó ha nem lehet minden. Ezek után ne várd hogy komolyan vegyenek.


Persze nem csak a te hibád. Lehet az első leírt pasi mondjuk félre akart tenni későbbre mert egyszerre 5 lányt fűz és nem bírja a tempót.

2012. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem mozgatod meg őket, csak szexet akarnak. El tudja dönteni, a szex a célja. Nem akar belemenni egy hosszadalmas kapcsolatba csak a szex miatt, tehát inkább őszinte. Cserébe azt várja, hogy megfelelj ennek az elvárásnak. Ha megfelelsz, akkor egy kötetlen szexuális kapcsolatod lesz, de semmi több. Ha nem, akkor nem akar tőled semmit. Egyszerűek a szabályok.
2012. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

# 3: A mostaninál pont ezt a mindent vagy semmit dolgot céloztam meg, még nagyon az elején járunk, szerintem nem késtem le róla. :)


# 4: Pont azt írom, hogy az elsőnél lehetett volna szexkapcsolat, de ő nem akarta! Ennek ellenére azóta is rendszeresen keres (hetente többször felhív, valamilyen mondvacsinált ürüggyel, személyesen is keresi a társaságom), beszélgetünk, udvarol, és totál egyértelműen vonzódik hozzám, zavarban van a jelenlétemben.

2012. nov. 28. 16:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy priviben szívesen leírom a részleteket, ha valakit esetleg érdekel, és szívesen fogadnék tanácsokat is! :D
2012. nov. 28. 16:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezt a saját példámon tudom jól megválaszolni.

Megismerkedtem egy lánnyal, akivel hamar összemelegedtünk, vagyis csak majdnem, ugyanis én nem akartam. Nem vonzott szexuálisan, és így nem is akartam lefeküdni vele. Hiányzott az egész ismerkedésből a jóleső izgalom, ami miatt az ember második randit is kérne. Nehéz szavakba önteni, de sok férfi szereti megadni az együttlét módját, aminek alapeleme a mindent elsöprő vonzalom a másik iránt. Ha ez nincs meg, akkor olyan az egész, mintha egy nőismerősömmel akarnék lefeküdni, nincsen benne semmi izgalmas, csak ürítés. Nincs meg a lelki oldal, ami a tévhittel ellentétben nagyon fontos.

Volt olyan nőismerősöm(vagy inkább jó barátom) akivel sokszor lefeküdtünk, de az is csak a részeg bolondozás szintjén volt jó, mást nem mozgatott meg bennem és így nem is volt túl emlékezetes.

Egy férfinak szüksége van arra hogy belebolonduljon a nőbe, hogy imádja, mert az adja meg a lökést a kapcsolatba.

2012. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
# 7: Azt hiszem, itt nem egészen erről van szó. Azt gondolom, hogy a vonzalom megvan, csak racionálisan próbál dönteni az illető - próbál, de nem igazán tud. Én legalábbis ezt látom...
2012. nov. 28. 17:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Benned van a hiba, hogy ilyen emberekkel jössz össze.
2012. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a racionális énje nem akar összejönni veled, akkor valami nem okés nálad. Tudod magadtól, vagy azt várod mi mondjuk meg?
2012. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!