Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy álomvil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy álomvilágba kerültem?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azon kapom magam, hogy ismerkedés céljából rébuszokat gépelek olyan lányoknak akik lehet, hogy nem is fognak velem soha találkozni. És várok olyan lányok találkozására, akiket talán szintén sosem fogok majd látni. Mire jó ez? Csak telik az értékes idő, és ha össze is jön valami 99% facebook meg email, 1% meg a való élet, aztán ott meg jön az, hogy hát most döbbent rá igazán hogy mi mennyire nem is ismerjük egymást csak a facebookon beszélgettünk.


Már a szent könyvek (tóra, iszlám) is tiltották a képmás készítést és bálványimádást, hát tessék, itt van az eredménye. Képmások mögé bújt emberekre várunk.


2012. nov. 28. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert a piros tablettát vetted be ezért bekerültél csodaországba.

Ha a kéket vetted volna be most nem lenne ez a probléma.

2012. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na ez szép:) Első lépés a helyzet felismerése. Jól látod. semmi értelme, ez csak időpocsékolás. Élj, ha most nem úgy élsz, akkor meg életmódváltás a megoldás, sokat emberek között mozogni, aztán a helyzet adja magát és nincs 99% email. 24F
2012. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

100% gépelésből olyan 50%-ból lesz valós kapcsolatfelvétel, ennek 20%-ból találka, és ebből 10% folytatás és talán 5% kapcsolat.


95%-nyi idő, és energia meg elment a digitális levesbe. Rohadtul unom már, főleg, hogy már 20 körül vagyok és nincs időm ilyesmikre.

2012. nov. 28. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert ez net, ennek más a művészete...


Annó én is megszívtam. Ez olyan, mint a ruhavásárlás. Mész, felszedsz egy csomót, amelyik esélyes lehet, ismerkedsz egyszerre az összessel, úgyis szóródnak ezerrel, aztán megmarad egy 10 max, amelyikkel már érdemben is kommunikálsz, aztán kb max 2-3 amivel talira is elmész, és ebből is van, hogy 1 sincs, amelyik igazán megfog.


Netről nehéz, de főképp nem egyre kell koncentrálni. Nekem így össze szokott jönni, nem is olyan hosszú idő alatt. A végén persze ha lesz kapcsolat, akkor csak az az egy, de ismerkedés alatt spórold meg az idődet avval, hogy ismerkedsz egy csomó emberrel...

2012. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, ne hisztizz , nem kell neten ismerkedni hanem kint is lehet csak te szerintem odakint zárkózott vagy és ott virít a homlokodon az "ide ne gyere hozzám ne szólj" felírat
2012. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok! :DDDD


20f

2012. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!