Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? Két tűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék? Két tűz közé kerültem, és mivel nem én vagyok a főszereplő, kezd nagyon elegem lenni. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy a legjobb barátnőm meg a legjobb haverom fél év után szétmentek. Mind a kettőt régebbről ismerem, még suliban ismertem meg őket. 19 évesek vagyunk. Mivel egy suliba járunk, lehetetlen elkerülni nekik az összefutást.Akkor mindketten meggyilkolnák egymást. Amúgy csak a lány oldaláról ismerem a szakítást, azóta a haverommal nem tudtam beszélni. Ilyenek vannak hogy suliban megálltam, amikor megláttam, és ugye a barátnőmmel mentem. Amikor észrevette hogy lemaradtam, szó szerint kicsit visszatrappogott, persze nem oda hozzánk, és ennyit mondott hogy: Anna! Ezzel a..."velem foglalkozz velem törődj én vagyok a megsértett,mellesleg te hozzám tartozol"stílussal. Sőt volt már olyan is amikor oda akartam menni a haveromhoz az udvaron, és csak odébbrángatott.Mert én vele foglalkozzak. És suli után sem jobb. A sráccal neten nem tudok beszélni, mert sosincs otthon, max telefonon. Ezért amikor keres a barátnőm, és ha foglalt, leüvölti a fejemet, hogy vele beszéltél mi? Meg amikor átjön bejelentés nélkül, és nem vagyok otthon, mert épp a barátomnál vagy vele vagyok, akkor is jönnek a levelek, sms-ek, hogy csalódott bennem, meg hogy nem gondolta volna hogy vala is többet jelent majd nekem a haverom mint ő...és hiába mondom neki hogy ne körülöttük forog az én világom, sulin kívül soha ne beszélek a haverommal, csak vele, suliban meg nem engedi, olyan mintha...én nem tudom, mi van vele ilyenkor. Vagy hogy ez neki miért, és mire jó. És nem érti meg amit mondok neki...Mit csináljak vele? Előre is köszönöm!
2011. ápr. 15. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fontos neked a haverod próbálj meg vele is beszélgetni. Legalább hallgasd meg az ő verzióját is. És talán utánna könnyebb lesz barátnődet is megértened. Lehet hogy a barátnődnek még nagyon friss és fáj neki a szakítás. Próbáld elterelni a figyelmét. Egy idő után biztos jobb lesz. Neki is meg kell értenie hogy a haverod is fontos neked.
2011. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a srác normálisabb, választhatnád őt, amíg a barátnőd kiheveri a szakítást.
2011. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!