Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről az életfilozófiáról? 18 évesen valaki ezeket jelenti ki! (többi lent)

Figyelt kérdés

18 éves lány,aki meglehetősen morózus és zákózott,k*rva okos és művészhajlammal megáldott erős (?) személyiség.


Nem volt barátja és neki nem is kell,család és férj na az meg pláne nem.Nincsenek rossz emlékei,barátja sem volt még.Elvan a saját kis világában,kijelnti,hogy ő szépen karrierista lesz (az agya megvan hozzá) és mellette írással fogja tengetni napjait az állása mellett,külföldön.


Vajon mi válthatta ki belőle,hogy ide jutott ez a valaki? Így is lehet élni?

Ha így ő boldog,akkor csak tessék,hiszen az ő élete? Szerintetek?


2012. nov. 28. 21:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Én is morózus és zárkozott vagyok. Annyi a különbség, hogy én inkább elbliccelem a melót, utálok dolgozni csak addig dolgozom amíg muszáj, munkaidő végén azonnal go haza. Nincs túlóra, nincs bónusz munka.


Én is elvagyok a saját őrült világomban, kivéve ha nagyon unatkozom. Ez gyakran előfordul.


Nincsenek rossz emlékei - honnan tudod? Lehet van amiről nem tudsz, mert nem beszél róla.


Nekem is kritikán aluli az önértékelésem, mert egy alkesz vénember módszeresen lezúzta azt.


Jó kérdés mi lesz vele. Lehet boldog lesz amolyan Mr.Bean-i szinten. Elbohóckodik magában. Én legalábbis ezt teszem jelenleg...

2012. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

A nem voltak rossz emlékeit pedig arra értettem,hogy a pasikkal nem.

A családja nem bántotta,csak a szülei is ilyen típusú emberek.De talán nem ennyire azért...

2012. nov. 28. 21:33
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire befolyásolja a dolgot,hogy főleg az apja ilyen karrierista-zárkózott.A lány pedig őt szereti mindenkinál jobban és tiszteli,még az anyjánál is.
2012. nov. 28. 21:36
 14/27 anonim ***** válasza:
A kérdésben szereplő lányhoz hasonló emberekkel az a gond, hogy gyakran még ők maguk sem tudják, mi is a problémájuk, vagy hogy mi annak a gyökere. Úgy is érezhetik, hogy kilógnak a sorból, mert mindenki családot, párt akar, ők meg nem, és ez frusztrálja őket. Nem kaptak normális családmintát, így fogalmuk sincs erről az egészről. Elmenekülnek valamilyen tevékenységbe, és szeretnék magukat erősnek mutatni. Talán szeretnének segítséget kérni, de nem mernek/tudnak, mert félnek, hogy kiderül, hogy valójában "gyengék". Páncélt hordoznak magukon, de azon élő ember általában nem tör át. Sokszor számukra is nyűgös ez az egész helyzet, de vagy kényelmesebb így nekik, vagy ezt szokták meg, és ezt még mindig jobbnak tartják, mint a megváltozott, de bizonytalanabbnak látszó helyzetet.
2012. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Lenne pár kérdésem: honnan tudod te ezeket? Ha rólad van szó, akkor miért írsz E/3-ban? Névtelen minden, nyugodtan fel lehet vállalni, hogy rólad van szó. Amit a családodban látsz, nyílván az hat rád a legjobban. De lehet változni, lehet fejlődni, nem kell megmaradni ennek a "csakakarrier" gépnek, de ahhoz elhatározás is kell. Ha neked/neki így jó, akkor nincs semmi gond.


21/F

2012. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos lehet az apa szerepe. A lányoknál fontos, hogy milyen apa-/férfiképet kapnak, később általában olyan párt keresnek (vagy vonzanak), mint amilyen az apa. De az is lehet, hogy ez a lány az apjától örökölte a zárkózottságra és karrierizmusra való hajlamot.
2012. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Ez a lány az unokatesóm és elég jóban vagyunk,onnét tudom ezeket a dolgokat,mert el szokta mondani,persze nem adom tovább.A szülei meg a rokonaim,onnét ismerek őket jobban.

Nem tudom,tudnék-e neki segíteni,de sztem felesleges ezen erőlködni,hiszen neki így jó.Szerinte.

2012. nov. 28. 21:42
 18/27 anonim ***** válasza:
Az ilyenek általában igazából vágynak arra, hogy valaki szeresse őket, csak sokat csalódtak, vagy egyszerűen "elnyelte őket a tömeg"
2012. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Persze,nincs jogom beleszólni az életébe,ő dönt a saját belátása szerint.

Csak arra lennék/lettem volna kíváncsi,hogy lehet ő boldog így,ha számára ez a fő érték? Azt mondja,ha beteljesíti az álmát a pályályán (munka),neki annyi elég is volt,képtelen lenne még melette családra is áldozni.

Minden energiáját (ami azért megjegyzem van neki),a karrierébe akarja ölni.Meg a tanulásba.

2012. nov. 28. 21:45
 20/27 anonim ***** válasza:

Hát itt felmerül azért az is, hogy ő mennyire őszinte. Hiába vagytok közel, lehet, hogy magának is próbál hazudni és valójában rosszul érzi magát. Nem tudom, ez kényes téma, neki kell előjönnie vele, ha tényleg így van. A legjobb az, hogy bíztatod, hogy legyen veled őszinte, és ha kitart a mostani nézete mellett, akkor nincs szüksége igazán segítségre. Viszont a testi igények elő fognak később így is, úgy is jönni, el fog kezdeni a másik nem felé nézni, de ez már másik történet.


21/F

2012. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!