Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti próbálkoznátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti próbálkoznátok egy ilyen pasinál, vagy hagyjam, még nincs túl a feleségén?

Figyelt kérdés
Szomszédok lettünk, 30-as évei elején jár, egy kisfia van (3 éves), a felesége meghalt egy éve. Nekem nagyon szimpatikus, tényleg normálisan gondolkodik, ami ritka :) Szerintem neki sem vagyok közömbös, jókat szoktunk beszélgetni, volt már pár utalása arra, hogy tetszem neki. De nem nagyon közelít, pedig már 2 hónapja alakulgatunk. Hívjam el valahová, vagy várjak még egy kicsit hogy lépjen?

2012. nov. 29. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Várj. Egy év nagyon kevés még ahhoz, hogy valaki feldolgozza a párja halálát. Hagyd, hogy ő lépjen, ha akar (vagy ha tud egyáltalán.)
2012. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok az a nyomulós fajta, szerintem egy férfinek kell lépni, de most inkább megtenném én a lépést, minthogy elszalasszam. Csak félek, hogy visszautasít. Ha meg várok, akkor talán rászánja magát.
2012. nov. 29. 17:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert mi a célom? Nem hinném, hogy bárki akarná, hogy a párja magába maradjon, ha ő esetleg meghal. Vagyis én biztos nem akarnám. Nem akarok rámászni, egyszerűen kedvelem. Nem vagyok az az úton-útfélen pasikért rajongó típus, ezért sem akarom eljátszani a lehetőset. Köszi az építő hozzászólásodat.
2012. nov. 29. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell egyértelmű "felkérést" adnod neki, egyszerűen viszonozd a jeleit, célozgass te is arra, hogy a szimpátia kölcsönös, ebből talán érezni fogja hogy mi a helyzet. Ha kölcsönösek az érzések mégsem lép, akkor valószínűleg nincs még túl a feleségén. 1 év tényleg nagyon kevés ahhoz, hogy fel lehessen teljes mértékben dolgozni egy szituációt, pláne hogy egyedül maradt egy kisgyerekkel.
2012. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még.Ha akar, úgyis lépni fog.A férfiak szeretik maguk becserkészni a vadat...

Nem lenne jó, ha még nem lenne túl a feleségén,mikor már összejöttetek.És rá gondolna,miközben téged ölel...

2012. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem is várj, de legyél vele továbbra kedves...
2012. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Szerintem egyértelműek a jelek, részemről is, neki sem vagyok közömbös. Lehet még tényleg nincs túl a feleségén, erről nem szoktunk beszélgetni. Idővel hátha alakul.

2012. nov. 29. 17:59
 8/8 anonim válasza:
szerintem még gondolkodik, tanakodi, hogy mit is érez, ah rájön akkor tudni fogod az tuti... de ez lehet hogy sok időbe fog telni...
2012. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!