Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan csajok akinek a szeretet, belső, együtérzés, törődés számit?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Valahol biztosan... :) Én sem találkoztam még ilyennel,de ettől függetlenül biztosan van,csak nem biztos,hogy a te környezetedben.
2012. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lányt keresek. Nyílván, amire az első is célzott könnyebb helyzetben lennénk, ha jó pasik lennénk. Nekem csak cuki babapofa, kisfiús alkat jutott, némi szálkás izomzattal. Részegen egyszer egy fullos cica megragadta az arcomat és azt mondta olyan aranyos vagy. Na azóta tudom, hogy én nem vagyok a nők álma. De amúgy meg a mai lányokban már annyira hiányzi, amit írsz, mindegyik a külsőt, a vagyont a sikerességet nézi. Teljesen felfordult ez a világ. Mindenki felszínes, lányok, fiúk egyaránt.
2012. nov. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért ha aranyos vagyok akkor nem jövök be a csajoknak ? Am igenis szeretnek a lányok de én olyanal nem szeretnék járni aki csak azért van velem....
2012. nov. 30. 00:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb lánynak számít az összes a leírtak közül, de elsősorban külső alapján fog kiválasztani, nem pedig ezen tulajdonságok által.

Nem is értem mi ezzel a baj.. ezért kérdeztem, hogy ronda vagy-e, mert amikor először látsz valakit, a külsejét nézed meg, nem?

2012. nov. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy van ilyen. Nekem kb. erre megy rá a kapcsolatom, mert ez nem igazán van meg...
2012. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kevesen,de annak!


Külső megfog,belső megtart!

A mai világban így megy ez.

2012. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

már akinél. Egy páraknál a bankszámla mérete fog meg, és a luxuslakás meg a jó életmódért bármire hajlandóak, még lebabázni is.


Persze mit várunk, ha a tv neveli a gyermeket akkor nem lesz belőle rendes erkölcsös, vallásos ember.

2012. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!