Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki úgy érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki úgy érzi nem kap elég szeretet, törődést, aki most igazán igényelné, hogy valaki szeresse, foglalkozzon vele, megölelje? Mi az oka, miért nem kaptok elég törődést, szeretet?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Van :(

Anyagi gondjaink vannak, emiatt a párom befordult. Megértem, de attól még nem jó.

A családom meg széthullóban van, bár ez évek óta tart, lassan megszokom. Csak így mindenki elvan a saját problémájával, ha nagy ritkán találkozunk, akkor is azt kell hallgassam a szüleimtől, hogy fújnak egymásra.

2012. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem találok munkát, nincs pénzem, így a szüleim nyakán lógok, lassan kezdek depressziós lenni, iszonyú hangulatingadozásaim vannak amiket még szerencsére emberek közt tudok kontrollálni..akarnék sírni de nem tudok, másokkal meg ilyenekről nem szeretek beszélni mert így is úgy érzem elég teher vagyok az embereknek. Alig beszélek a barátaimmal, és távolságtartó vagyok. Egy valaki van akivel tudok beszélni erről, hiányzik, a világ másik végére költözött, és nem tudunk minden nap beszélni, ha meg beszélünk nem akarok ilyen témákról nyafogni, elég nehéz így is az ő élete is.


Ezt most jól esett leírni.

Neked van valami ami nyomja a lelkedet?

2012. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én "elég" szeretetet kapok, nem is a mennyiség hiánya a baj, hanem hogy kitől kapom, mert a családom hihetetlen biztonságérzetet ad, de nincs egy Barátom, egy lelki társam, ami nagyon hiányzik.

Te hogy vagy ezzel? nyugodtan írj, bár azt nem ígérem, hogy még ma tudok válaszolni...

2012. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 poster04 válasza:

a barátom - aki nem tudja eldönteni, hogy együtt legyünk-e vagy sem - egyszer a fellegekben tart, másszor szándékkal döngöl a föld alá, attól függ, milyen kedve van. ebbe az elmúlt 3 hónapban majdnem belerokkantam, gondolkoztam öngyilkosságon is, és minden reggel úgy ébredek, hogy bár ne kelnék fel. Szüleimtől elég szeretet kapok, barátaimtól szintén, frissebb ismerősök pedig nem olyanok, mint aminek látni akartam őket, hanem nagyon mások, és minden apró dologgal egy kicsit csalódom bennük. :(

a legjobban a szeretet a szerelmemtől hiányzik.

2012. máj. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kapok szeretetet én szerelmet szeretnék már.. csak nem találok aminek az oka hogy senkinek nem vagyok elég jó
2012. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van. Utálnak, mint a szart.
2012. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, mert én se tudok szeretni
2012. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező! Fúúú de rafinált vagy jó ez a duma duknak rá a csajok látom...

Kedves lányok, akik úgy érzitek nem kaptok elég szeretet és törődést, és most igazán igényelnétek hogy valaki szeressen, foglalkozzon veletek és megöleljen, melettetek áljo a társatok legye.

Sok ilyen fiu van aki ugyanezt szeretné, csak az mind le van sz*rva, Én még egy mosolyt egy kedves szót sem kapok senkitől ha bánatos vagyok, pedig se csúnya nem vagyok se buta, és biztos még sok sok fiu van így ezzel...

2012. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja a lányok nem tesznek fel ilyen kérdést.

Vam e itt olyan fiu..........

2012. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!