Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az vajon igaz hogy prostiból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az vajon igaz hogy prostiból lesz a legjobb feleség? Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 13:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom tömegével vannak itt férfiak, akiknek prosti volt a felesége és még büszkék is rá annyira, hogy ide kiírják.:)


A nők sem igazán hencegnek ezzel, meg hát önmagáról véleményt mondani valakinek, hogy milyen feleség vált belőle, egy kissé érdekes megközelítés.

2012. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy belőle lesz a legjobb. Az hogy lehet egy jó feleség nem tudom :)
2012. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogom megérteni ennek az ostoba mondásnak a logikáját...
2012. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne belőlük a legjobb feleség? én sem értem... :)
2012. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A prostik ritkán tudnak elszakadni "hivatásuktól". Így akiből jó feleség lesz, inkább kivételnek tekinthető.
2012. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Én sem hiszem.

Max szexuális téren tudnak többet, de lehet, hogy ott sem, hisz kiégtek.

Szerintem a pasikhoz a hasukon keresztül előbb vezet az út. :)

A prosti meg lehet nem is tud főzni. :D

2012. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 sippara ***** válasza:
91%

Na, hogy "pozitív" választ is kapj:

Ismertem olyan "prostit" (bár ő inkább a konzumhölgy vagy gentlemen's lady kifejezést kedvelte), aki mára két gyermekes anyuka. A férje tisztában van a múltjával, nyilván nem látok bele egy házasság mindennapjaiba, de szerintem mind feleségként mind anyaként maximálisan megállja a helyét, főz-mos-takarít ahogy azt "kell", a gyerekei nagyon jól neveltek.

Nyilván ő nem utcasarki k.rva volt, luxus körülmények között, viszonylag zárt, válogatott vendégkörrel dolgozott nem kevés pénzért.

2012. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Az eredeti mondás úgy hangzik, hogy qrvából lesz a legjobb feleség. És nem kifejezetten a szexmunkásokra vonatkozik. Abban az időben (is) hangoztatták ezt a mondást, amikor általános nézet volt leqrvázni azokat a nőket, akik nem az első szexuális viszonyuknál horgonyoznak le, hanem több kapcsolatuk is volt, mielőtt megállapodtak volna.

Nyilván a mondás értelme így annyi, hogy egy tapasztaltabb nő nagyobb eséllyel alakít ki jó párkapcsolatot, mert tudja "mi kell a férfinak", ha máshol nem, de az ágyban biztos.

Hogy igaz-e a mondás, azzal vitatkoznék, mert kétesélyes a dolog. Baromira nem mindegy ugyanis, miként hat valakire, ha sok szexkapcsolata volt. Lehet hülyén és ésszel is csinálni. Ki is éghet lelkileg az ember akár, de ez nem törvényszerű.

2012. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
A múltjától senki nem tud megszabadulni. Lehet jó anya és feleség de az erkölcsi normáival komoly gondok vannak. Mert a pénzért képes bármire. És ezen az idő nem változtat. Aki szereti a pénzt a később is szereti. Ők azok akik egy pénzes férj oldalán mutatkoznak, de ha elfogy a pénz akkor a szerelem és az addigi hűség is.
2012. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

És aki korán kel, aranyat lel, aki másnak vermet ás, maga esik bele, és jobb ma egy veréb, mint holnap egy túzok.

2012. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!